بازگشت پل پوگبا به یوونتوس در حالی قطعی شده که مدافع هلندی بانوی پیر هم ممکن است راهی چلسی شود.

بازگشت پل پوگبا به یوونتوس در حالی قطعی شده که مدافع هلندی بانوی پیر هم ممکن است راهی چلسی شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه یونتوس در حالی روی کار بر روی جزییات نهایی انتقال پل پوگبا به جمع راه‌راه پوشان تورین است که در سوی دیگر احتمال جدایی ماتیس دلیخت از جمع راه‌راه پوشان تورین را هم در نظر دارد.

مائوریتزیو آریوابنه مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس در خصوص بحث علاقه‌مندی باشگاه چلسی به جذب مدافع هلندی این تیم به نشریه «توتو اسپورت» گفت: حفظ بازیکنانی که می‌خواهند باشگاه را ترک کنند، غیرممکن است، اما تمامی سه طرف مذاکره باید راضی باشند.

مذاکرات ماتیس دلیخت و باشگاه یوونتوس برای تمدید قرارداد به نتیجه نرسیده و این مدافع هلندی قصد جدایی از جمع راه‌راه‌پوشان تورین را دارد. این مدافع ۲۲ ساله که دو سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارد، به همراه ناتان آکه از منچسترسیتی، جزو اهداف اصلی توماس توخل برای تقویت خط دفاعی چلسی به شمار می‌روند.

آریوابنه همچنین درباره وضعیت انتقال پل پوگبا به جمع بانوی پیر اظهار داشت: مذاکرات با پوگبا به خوبی در حال پیشرفت است. این معامله در بخش تجاری نیز برای ما کلیدی خواهد بود.

این هافبک فرانسوی که بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ عضو یوونتوس بود و با بازی‌های درخشان در این تیم و ثبت ۳۴ گل زده و ۴۰ پاس‌گل در ۱۷۸ بازی، در نهایت در تابستان ۲۰۱۶ با عقد قراردادی به‌ ارزش ۱۰۵ میلیون یورو که در آن زمان رکورد جهانی نقل‌وانتقالات بود، به جمع شیاطین سرخ بازگشت.

پوگبای ۲۹ ساله در ۲۳۲ بازی برای منچستریونایتد به میدان رفت و آمار ۳۹ گل‌زده و ۵۱ پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.