مهاجم پشیین تیم‌های منچستریونایتد و اورتون از بازگشت به اینتر خوشحال است.

مهاجم پشیین تیم‌های منچستریونایتد و اورتون از بازگشت به اینتر خوشحال است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه اینتر پس از اینکه تابستان گذشته روملو لوکاکو را در ازای ۱۱۳ میلیون یورو به چلسی فروختند، در پی مذاکراتی که با این باشگاه انگلیسی داشتند، این مهاجم بلژیکی‌ را که به دنبال بازگشت به جمع نراتزوری بود را با قرارداد قرضی یک ساله دوباره به خدمت گرفت. لوکاکو که پیراهن شماره «۹۰» اینتر را در فصل پیش‌ رو به تن خواهد کرد، با قرارداد قرضی به ارزش ۸ میلیون یورو به علاوه پاداش‌های در نظر گرفته شده بر اساس عملکردش به اینتر بازگشت. او همچنین با کاهش ۳۵ درصدی دستمزدش موافقت کرد تا این انتقال شکل عملی به خود بگیرد.

لوکاکو تابستان ۲۰۱۹ بود که به اینتر پیوست و در دو فصلی که در این تیم حضور داشت با به ثمر رساندن ۶۴ گل در ۹۵ بازی به نراتزوری کمک کرد تا پس از ۱۱ سال فاتح سری A ایتالیا شود. این مهاجم بلژیکی اما پس از قهرمانی تاریخی اینتر و به دنبال جدایی آنتونیو کونته اقدام به ترک نراتزوری کرد و با قراردادی پنج ساله به چلسی بازگشت. او در فصل اخیر هم در ۴۴ بازی برای آبی‌پوشان لندنی به میدان رفت و ضمن به ثمر رساندن ۱۵ گل، دو گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

این مهاجم ۳۰ ساله پس از بازگشت به اینتر گفت: این یک احساس قوی است، من به آنچه یک سال پیش با این تیم داشتم فکر می‌کنم که لحظه بزرگی برای تیم، هواداران و شخص من بود. اینتر چیزهای زیادی به من داد و اکنون امیدوارم که حتی بهتر از قبل برای نراتزوری بازی کنم.

وی افزود: ما (خودش و مدیران باشگاه) در مورد چیزهای زیادی صحبت کردیم، مانند اینکه بازگشت به اینجا برای من غیرممکن به نظر می‌رسید اما این کار را انجام دادیم و باید از استیو ژانگ (رئیس باشگاه) نیز تشکر کنم که به فشار آوردن ادامه داد و معتقد بود که این انتقال امکان‌پذیر است. ما در نهایت این کار را انجام دادیم و از این بابت بسیار خوشحال هستم.

لوکاکو ادامه داد: این مثل بازگشت به خانه است. فکر می‌کنم من و خانواده‌ام به لطف هواداران و هم تیمی‌هایم در اینتر واقعاَ خوشحال بودیم. از روز اولی که به این تیم آمدم همه به من کمک کردند. وقتی به انگلیس رفتم خانه‌ام در میلان را نگه داشتم تا چیزی به شما نشان دهم. حالا فقط می‌خواهم با بچه‌ها به زمین مسابقه برگردم.

مهاجم بلژیکی اینتر صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: محبت هواداران و هم‌تیمی‌هایم و همچنین فرصت همکاری با سیمونه اینزاگی دلایل بازگشتم به اینتر بود. من در تمام فصل گذشته با اینزاگی در تماس بودم. فکر می‌کنم او با تیم خوب کار می‌کند، بنابراین می‌خواهم در انجام بهترین کار برای این باشگاه مشارکت کنم.

روملو که با تاکتیک‌های توماس توخل در چلسی سازگار نشد، خاطرنشان کرد: من دیدم که اینتر فصل گذشته بسیار خوب بازی کرد. ناامید شدم که آنها در نهایت نتوانستند اسکودتو را ببرند اما در عوض دو جام بسیار مهم (جام حذفی ایتالیا و سوپرکاپ ایتالیا) را به دست آوردند. بازیکنان پیشرفت زیادی کردند و ما باید همین‌طور ادامه دهیم. اکنون در موقعیتی هستیم که می‌توانیم چالشی را برای بقیه راه‌اندازی کنیم، می‌خواهیم خودمان را برای فصل جدید آماده کنیم و به مسیری که در پیش گرفته‌ایم، ادامه دهیم.

وی همچنین با تأیید اینکه از چند هفته پیش با هم‌تیمی‌های سابقش در تماس بوده، گفت: من عملاً با همه هم‌تیمی‌های سابقم صحبت کردم. از همه آنها تشکر می‌کنم، چون می‌خواستم به اینجا برگردم اما آنها هم برای بازگشت من فشار آوردند. باید از آنها تشکر کنم چون مانند یک خانواده و برادران من هستند.

لوکاکوی ۳۰ ساله در پایان خاطرنشان کرد: من یک بازیکن فردگرا نیستم، همیشه به تیم فکر می‌کنم. می‌خواهم اینتر برنده شود و هر کاری که ممکن است در تمرین و در زمین انجام خواهم داد تا به اینتر کمک کنم تا پیروز شود. خوشحالم که به اینجا برگشتم. هر روز تمام تلاشم را خواهم کرد تا دوباره هواداران و هم‌تیمی‌هایم را خوشحال کنم.

باشگاه اینتر همچنین فرایند انتقال کریستین اصلانی هافبک آلبانیایی تیم فوتبال امپولی به جمع نراتزوری در ازای ۱۴ میلیون یورو را تکمیل کرد. استفانو سنسی هم به این ترتیب در آستانه ترک اینتر قرار دارد و گفته می‌شود به تیم تازه صعود کرده به سری A یعنی مونتزا قرض داده خواهد شد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.