باشگاه پرسپولیس حاضر به افزایش رقم قرارداد پیشنهادی به مهاجم نیجریه ای فصل گذشته مس رفسنجان نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، مصدومیت عیسی آل کثیر در فصل گذشته و عملکرد نا مطلوب شیرزود تمیروف در امر گلزنی باعث شد اسم آنها در لیست مازاد پرسپولیس قرار بگیرد تا مهدی عبدی و حامد پاکدل تبدیل به تنها گزینه‌های خط حمله این تیم برای فصل پیش رو شوند.

همین امر باعث شد یحیی گل محمدی خواهان جذب دو گزینه خارجی برای حضور در خط حمله تیمش شود. او در ادامه نشست‌های نقل و انتقالاتی خود با رضا درویش از مدیر عامل باشگاه خواست تا شرایط را برای بازگشت گادوین منشا به پرسپولیس فراهم کند.

آغاز مذاکرات طرفین شد اما باشگاه پرسپولیس پس از درخواست افزایش مبلغ قرارداد از سوی مدیر برنامه‌های منشأ با آن مخالفت کرد تا بحث حضور او در آخرین لحظه امضای قرارداد تغییر کند.

منشا با وجود توافق اولیه با پرسپولیس پیشنهاد بسیار بالاتری از مس رفسنجان دریافت می‌کند که همین امر باعث می‌شود مهاجم نیجریه‌ای پیشین پرسپولیس برای بازگشت به جمع سرخپوشان خواستار افزایش مبلغ قرارداد شود اما باز هم مدیران باشگاه با ان مخالفت می‌کنند تا اینگونه بی میلی خود را نسبت به جلب نظر منشأ نشان دهند.

این موضوع باعث شد تا مهاجم نیجریه ای مس رفسنجان تصمیم به تمدید قرارداد خود کند تا فصل آینده نیز پیراهن مس رفسنجان را بر تن داشته باشد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.