مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو به عنوان یکی از یازده بازیکن برتر فصل گذشته لیگ برتر پرتغال انتخاب شد و در تیم منتخب این فصل از رقابت‌ها قرار گرفت.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو به عنوان یکی از یازده بازیکن برتر فصل گذشته لیگ برتر پرتغال انتخاب شد و در تیم منتخب این فصل از رقابت‌ها قرار گرفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت لیگ برتر فوتبال پرتغال نام مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو را در فهرست ۱۱ نفره تیم منتخب این رقابت‌ها در فصل ۲۲-۲۰۲۱ قرار داد.

این سایت با تمجید از طارمی نوشته است: تیم منتخب فصل با انتخاب طارمی کامل شد. مهاجم تیم پورتو یکی از چهره‌های برجسته لیگ بود که به طور مستقیم در ثبت ۳۱ گل برای آبی‌و‌سفیدپوشان نقش داشت. طارمی که بهترین فصل دوران بازیگری‌اش را سپری کرد، یکی از نفراتی است که بیشترین رأی را از سوی مربیان و کاپیتان‌های تیم‌های لیگ برتر برای حضور در تیم منتخب فصل انتخاب شده‌‌اند. مهاجم ایرانی که هر هفته بر میزان تأثیرگذاری‌اش در تیم تحت هدایت سرجیو کنسیسائو افزود، در مجموع ۲ هزار و ۶۱۳ دقیقه در لیگ بازی کرد که در این مدت زمان ۲۰ گل زد و ۱۱ پاس گل داد؛ آماری که نشان می‌دهد او برای تیم آبی‌و‌سفیدپوش چه نقش تأثیرگذاری داشته است.

سایت لیگ برتر پرتغال در ادامه می‌نویسد: به این ترتیب طارمی با تأثیرگذاری مستقیم در ۳۱ گل از ۸۶ گل تیمش در این فصل از لیگ برتر و همچنین ۵ بار کسب عنوان بهترین بازیکن مسابقه ، به عنوان آخرین نفر تیم منتخب فصل لیگ برتر پرتغال در فصل ۲۲-۲۰۲۱ انتخاب شد.

حضور ۲ فوتبالیست ایرانی در جمع ۱۰ بازیکن برتر آسیا/ طارمی پایین‌تر از ستاره تاتنهام در رده دوم

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.