باشگاه منچستریونایتد در یکی از عجیب‌ترین تصمیمات اتخاذ شده در پنجره نقل و انتقالات فوتبال اروپا، حاضر به فروش یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان فصل گذشته‌اش نشد.

باشگاه منچستریونایتد در یکی از عجیب‌ترین تصمیمات اتخاذ شده در پنجره نقل و انتقالات فوتبال اروپا، حاضر به فروش یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان فصل گذشته‌اش نشد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه سان انگلیس در خبری اختصاصی مدعی شد که باشگاه بارسلونا در پاسخ به تماس منچستریونایتد برای خرید فرنکی دیونگ پیشنهاد معاوضه بازیکن داده و خواهان انتقال کاپیتان این تیم فرنکی دیونگ در جهت معکوس شده است.

ادعای سان درباره تمایل بارسلونا به خرید مگوایر در حالیست که این مدافع انگلیسی یکی از بدترین بازیکنان فصل گذشته منچستریونایتد بود و در نتیجه اعتراض هواداران به عملکردش، حتی در هفته‌های پایانی فصل نیمکت نشین شده بود. عجیب‌تر از تصمیم بارسلونا برای خرید مگوایر، پاسخی است که طرف انگلیسی داده و حاضر به پذیرش این پیشنهاد نشده است.

ظاهراً دلیلی که منچستریونایتد برای خودداری از فروش مگوایر دارد، اطمینان گرفتن از سرمربی جدید تیم اریک تن‌هاخ است که گفته می‌تواند مدافع انگلیسی را به سطح قابل قبول برساند. به این ترتیب اگر من‌یونایتد همچنان خواهان جذب دیونگ باشد، باید ۶۹ میلیون پوند قیمت هافبک هلندی را به صورت نقدی به طرف اسپانیایی بپردازد.

تن‌هاخ در آژاکس سابقه تمرین دادن دی‌یونگ ۲۵ ساله را دارد و به همین دلیل هم تأکید ویژه‌‌ای برای بردن او به اولدترافورد دارد و امیدوار است این جابجایی قبل از سفر من‌یونایتد به تایلند و استرالیا برای برگزاری اردوی پیش فصل است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.