تونی فریکسا عضو سابق هیئت مدیره باشگاه بارسلونا به انتقاد از عملکرد این باشگاه در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی پرداخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بارسلونا در فصل ۲۰۲۱-۲۲ روزهای بسیار سختی را سپری کرد. آن‌ها علیرغم تمام کردن فصل بدون کسب یک جام، توانستند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند و حالا قصد دارند باتقویت تیم خود، دوباره به سطح اول فوتبال اروپا بازگردند. کاتالان‌ها در این تابستان به بازیکنان زیادی از جمله روبرت لواندوفسکی، رافینیا و برناردو سیلوا لینک شدند، اما به خاطر شرایط وخیم مالی، هنوز نتوانستند اقدام درستی برای جذب این بازیکنان کنند.

به نقل از سایت مارکا، فریکسا در صفحه خود در توئیتر درباره لینک شدن بلوگرانا به این بازیکنان نوشت: "می‌دانید که لواندوفسکی، کانده، رافینیا و برناردو سیلوا قرار نیست به بارسلونا بیایند؟ شما این را می‌دانید، درست است؟ من اصلاً به اخبار نقل و انتقالاتی بارسلونا توجه نمی‌کنم و این اسم‌های بزرگ مرا گول نمی‌زننند. شاید شاید بتوانند یکی از این بازیکنان را در صورت فروش چند ستاره به خدمت بگیرند. من با اوضاع کنونی این باشگاه، هیچ امیدی به آمدن بازیکنان بزرگ به نیوکمپ ندارم."

با وجود صحبت‌های فریکسا، خوان لاپورتا در آخرین مصاحبه خود ادعا کرد که بارسلونا می‌تواند این بازیکنان را به نیوکمپ بیاورد.

بیشتر بخوانید:

بازگشت یاغی جوان به استقلال!/عکس جدایی پر از کنایه بازیکن خاطره‌ساز از پرسپولیس/عکس حمایت کریستیانو رونالدو از سرمربی جدید استقلال

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.