دو باشگاه لیگ برتری منچستریونایتد و چلسی بر سر جذب مدافع هلندی بانوی پیر با هم رقابت دارند.

دو باشگاه لیگ برتری منچستریونایتد و چلسی بر سر جذب مدافع هلندی بانوی پیر با هم رقابت دارند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماتیس دلیخت که تابستان ۲۰۱۹ از آژاکس به یوونتوس پیوست و با قطعی شدن جدایی جورجو کیه‌لینی از یوونتوس انتظار می‌رود حالا زوج اصلی لئوناردو بونوچی در خط دفاعی راه‌راه‌پوشان تورین شود، اخیراً تأیید کرد مذاکراتی بین او و باشگاه یوونتوس برای تمدید قرارداد در جریان است اما ظاهراً نتیجه این مذاکرات مثبت نبوده و این مدافع هلندی قصد جدایی از جمع راه‌راه‌پوشان تورین را دارد.

بر اساس گزارش نشریه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا؛ رافائلا پیمنتا مدیر برنامه‌های دلیخت روز گذشته (پنجشنبه) با مدیران باشگاه یوونتوس درباره بحث تمدید قرارداد این بازیکن دیدار داشته که ظاهراً نتیجه مثبتی در برنداشته است. پیمنتا که حالا پس از مرگ مینو رایولا مدیر برنامه‌های پل پوگبا هم هست اما در زمینه انتقال این هافبک فرانسوی به جمع راه‌راه‌پوشان تورین با یوونتوسی‌ها توافق کرده است.

طبق این گزارش؛ دلیخت ۲۲ ساله از مدیران باشگاه یوونتوس خواسته تا با جدایی او موافقت کنند، چرا که به دنبال تجربه چالشی جدید است. بر این اساس؛ دو باشگاه منچستریونایتد و چلسی به دنبال به خدمت گرفتن این مدافع هلندی هستند.

یوونتوس به خصوص پس از جدایی جورجو کیه‌لینی ۳۷ ساله مشتاق به تمدید قرارداد ماتیاس دلیخت است اما به نظر می‌رسد این بازیکن تمایل به جدایی از این تیم ایتالیایی دارد.

در صورتی که یوونتوس بخواهد مدافع میانی خود را به فروش برساند، ۸۰ میلیون یورو از مشتریانش درخواست خواهد کرد.

او در این مدت یک قهرمانی در سری A، یک قهرمانی در جام حذفی ایتالیا یک قهرمانی در سوپرکاپ ایتالیا را با یووه تجربه کرده است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.