باشگاه بارسلونا برای به خدمت گرفتن مهاجم لهستانی باواریایی‌ها همچنان امیدوار است و پیشنهاد جدیدی به بایرن ارائه کرده است.

باشگاه بارسلونا برای به خدمت گرفتن مهاجم لهستانی باواریایی‌ها همچنان امیدوار است و پیشنهاد جدیدی به بایرن ارائه کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بارسلونا که پیش از آغاز پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری به دنبال به خدمت گرفتن روبرت لواندوفسکی از بایرن مونیخ بود و همچنان هم امیدوار است پیش از بسته شدن پنجره تابستانی بتواند ماشین گلزنی باواریایی‌ها را به ترکیب تیم تحت‌هدایت ژاوی هرناندس اضافه کند، پیشنهاد جدیدی را به این باشگاه آلمانی ارائه کرده است.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال ارپا خبر داد؛ باشگاه بارسلونا جدیدترین پیشنهاد خود را به بایرن مونیخ بابت جذب لواندوفسکی ۳۳ ساله ارائه کرده که پیشنهادی ۳۵ میلیون یورویی به علاوه ۵ میلیون یورو پاداش‌های در نظرگرفته شده است.

کریستین فالک خبرنگار نشریه «بیلد» اما معتقد است این پیشنهاد برای عملی شدن این انتقال کافی نیست. پیش از این گفته می‌شد که باشگاه بایرن برای فروش دومین گلزن برتر تاریخ خود ۵۰ میلیون یورو قیمت گذاشته است.

بهترین بازیکن جهان به انتخاب فیفا تاکنون در ۳۷۴ بازی، آمار ۳۴۴ گل زده و ۷۲ پاس گل را با پیراهن سرخ بایرن از خود بر جای گذاشته است.

او تاکنون به بایرن برای کسب ۱۹ جام مختلف از جمله ۸ قهرمانی در بوندس‌لیگا و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرده است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.