باشگاه اینتر پس از تحقق اولین هدفش در بازار نقل‌وانتقالات تابستانی، اکنون درصدد جذب دومین بازیکن است.

باشگاه اینتر پس از تحقق اولین هدفش در بازار نقل‌وانتقالات تابستانی، اکنون درصدد جذب دومین بازیکن است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، با قطعی شدن انتقال قرضی روملو لوکاکو از چلسی به اینتر، اکنون باشگاه ایتالیایی مذاکرات خود را با پائولو دیبالا و نمایندگان وی از سر گرفته است.

اینتر پس از اتمام قرارداد دیبالا با یوونتوس و تبدیل شدنش به بازیکن آزاد با او وارد مذاکره شد، اما روند مذاکرات را به خاطر رایزنی با چلسی برای برگرداندن لوکاکو متوقف کرد. اکنون طبق ادعای شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، اسپورت ایتالیا و سایت کالچومرکاتو، نراتزوری مذاکره با ستاره آرژانتینی را از سر گرفته است و این بار به جای مذاکره مستقیم با مدیر برنامه‌های او خورخه آنتون، با یک واسطه دیگر به نام فابریتزیو ده وکی تماس گرفته است. دلیل این تصمیم هم حق کمیسیون بالایی بوده که آنتون برای بردن دیبالا به اینتر درخواست کرده است.

انتشار این خبر در حالی است که روز گذشته (چهارشنبه) اعلام شد دیبالا از تعلل روسونری برای مذاکره با او ناراحت شده و ممکن است با سایر مشتریانش از جمله میلان وارد مذاکره شود.

گفته می‌شود که دیبالا از اینتری‌ها هشت میلیون یورو در سال حقوق می‌خواهد، اما اینتر حاضر نیست بیش از شش میلیون یورو به او حقوق بدهد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.