سرمربی تیم ملی الجزایر از نادیده گرفته شدن دو پنالتی این تیم برابر ملی‌پوشان ایران انتقاد کرد.

سرمربی تیم ملی الجزایر از نادیده گرفته شدن دو پنالتی این تیم برابر ملی‌پوشان ایران انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، جمال بلماضی درباره شرایط تیم ملی فوتبال الجزایر اظهار داشت: تفکر پیروزی در هر مسابقه و در هر شرایطی برای ما باقی می‌ماند. در سه بازی قبلی به سه پیروزی دست یافتیم و شکست‌های کمی تجربه کردیم. مرحله انتخابی لیگ ملت‌های آفریقا را به‌خوبی و با یک برد آغاز و یک پیروزی سخت خارج از خانه کسب کردیم.

وی در مورد دیدار با شاگردان دراگان اسکوچیچ تصریح کرد: دیدار سوم ما مقابل ایران بود که خوب بازی می‌کند و به حضور در جام جهانی عادت کرده است. من تیم ملی ایران را می‌شناسم و می‌دانم که این تیم به‌سختی شکست می‌خورد. این مسابقه برای ما آزمونی واقعی بود؛ به‌ویژه برای بازیکنان جدید.

سرمربی تیم ملی الجزایر با انتقاد از داور دیدار با ایران گفت: نمی‌توان داوران را شکست داد. داور در دیدار با ایران دو پنالتی واضح را اعلام نکرد و همه تیم‌ها شرایط ما را را تجربه نمی‌کنند.

بلماضی همچنین خوشحالی خود را از افزایش دوره حضور خود روی نیمکت تیم ملی الجزایر نشان داد و تصریح کرد: افتخاری برای من بود که طولانی‌ترین دوره را به‌عنوان سرمربی تیم تجربه کردم و از شیخ کرمالی هم پیشی گرفتم. او برای اولین بار مرا به تیم دعوت کرد و این موضوع به من انگیزه می‌دهد که همیشه کار کنم تا بهترین‌ها را برای الجزایر رقم بزنم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.