مربی پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد بهترین گزینه برای جانشینی فرهاد مجیدی در این تیم گابریله پین ایتالیایی است.

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد بهترین گزینه برای جانشینی فرهاد مجیدی در این تیم گابریله پین ایتالیایی است. ایمان عالمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اینکه جواد نکونام سرمربیگری استقلال را نپذیرفت، اظهار داشت: جواد نکونام مربی بسیار خوب و صاحب سبکی است و یک انتخاب خیلی خوب برای نیمکت استقلال بود که بنا به دلایلی که خودش مطرح کرد، هدایت این تیم را نپذیرفت. با توجه به جایگاهی که نکونام در فولاد داشت و حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، این انتظار می‌رفت که او پیشنهاد استقلال را قبول نکند. با وجود اینکه اعتبار و آوازه استقلال باعث می‌شود هر کسی برای قبول مسئولیت این تیم وسوسه شود، اما نکونام در حال حاضر ترجیح داد تا به کارش در فولاد ادامه دهد.

وی ادامه داد: به عقیده من دلیل دیگری که باعث شد نکونام سرمربیگری استقلال را نپذیرد، این موضوع بود که زمزمه‌هایی مبنی بر حضور آجورلو در فدراسیون فوتبال مطرح شده است و سرمربی فولاد اطمینانی از آینده مدیریتی استقلال نداشت و نخواست ریسک کند. با توجه به اینکه نکونام و آجورلو سابقه همکاری خوبی از گذشته داشتند می‌توانستیم آینده خوبی با حضور همزمان هر دو برای استقلال متصور باشیم که متأسفانه فعلاً این اتفاق نیفتاد.

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که گزینه داخلی مناسبی برای هدایت این تیم وجود دارد، گفت: در حال حاضر اکثر مربیان خوب داخلی با باشگاه‌های‌شان قرارداد دارند و کار سختی است که باشگاه بتواند گزینه داخلی را برای نیمکت استقلال پیدا کند و گزینه‌های خارجی را هم باید مدنظر داشته باشند. متأسفانه استقلال زمان هم ندارد و هرچه زودتر باید تکلیف کادر فنی این تیم مشخص شود. آبی‌پوشان فصل بسیار خوبی را با بهترین رکوردها پشت سر گذاشتند و باشگاه باید شرایطی را فراهم کند که فرصت بیش از این هدر نرود. به هر حال پس از پایان لیگ و شروع فصل نقل‌وانتقالات، باید هرچه زودتر سرمربی تیم مشخص شود تا براساس نظرات او بازیکن جذب شود.

عالمی خاطرنشان کرد: من شنیده‌ام که مدیران باشگاه استقلال در پی مذاکره و متقاعد کردن گابریل پین برای هدایت تیم است. اگر این اتفاق بیفتد به عقیده من بهترین اتفاق برای استقلال رقم خواهد خورد. پین یک سال در کنار تیم بوده و با بازیکنان و شرایط باشگاه آشناست. او نقش پررنگی در موفقیت استقلال در فصل گذشته داشته است و با حمایت مدیران باشگاه شانس بالایی برای تکرار موفقیت‌های فصل گذشته خواهد داشت.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.