منچستریونایتد برای ستاره بارسلونا که قراردادش در انتهای این فصل به پایان می‌رسد، حاضر به پرداخت دستمزد هفتگی ۲۴۰ هزار پوندی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از اینکه مشخص شد پاریسن ژرمن تمایلی به جذب ستاره فرانسوی بارسلونا ندارد، منچستریونایتد قصد دارد برای امضای قرارداد با عثمان دمبله پیشنهاد وسوسه‌کننده‌ای را ارائه دهد.

به نظر می‌رسد دمبله ۲۵ ساله در تابستان امسال نیوکمپ را ترک می‌کند و قراردادش به پایان می‌رسد.

اسکای اسپورت در ماه مارس گزارش داد که بارسلونا به دنبال ازسرگیری مذاکرات با دمبله است و به نظر می‌رسید که این بازیکن فرانسوی مصمم به ماندن است. با این وجود، هیچ پیشرفتی در مذاکرات صورت نگرفته‌است، زیرا آبی‌اناری‌ها توانایی متقاعد کردن ستاره فرانسوی خود را ندارند. طبق گفته فابریتزیو رومانو، کارشناس مشهور نقل و انتقالات، او شدیدا با انتقال به پایتخت فرانسه مرتبط است.

با این حال، Le Parisien گزارش داده‌است که لوئیس کامپوس، مدیر ورزشی جدید پاریسن ژرمن تمایلی به این انتقال ندارد.

این موضوع راه را برای شیاطین سرخ هموار می‌کند تا نقشه خود درباره ستاره فرانسوی را عملی کنند. ال‌چیرینگیتو گزارش داده است که منچستریونایتد می‌تواند قراردادی در حدود ۲۴۰ هزار پوند در هفته را به عثمان دمبله پیشنهاد دهد.

دمبله در ۳۲ بازی این فصل در تمامی رقابت‌ها ۲ گل به ثمر رسانده و ۱۳ پاس گل نیز ارسال کرده‌است.

بیشتر بخوانید:

از سفر بدون مشورت فوتبالی‌ها به کانادا تا قصه پناهندگی ورزشکاران به خاطر بودن رونالدو به بنزما توجه نمی‌شد دوراهی گل‌محمدی برای ادامه کار در پرسپولیس

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.