شاگردان ژاوی هرناندس در دیداری دوستانه بر ستارگان اِی‌ لیگ استرالیا غلبه کردند.

شاگردان ژاوی هرناندس در دیداری دوستانه بر ستارگان اِی‌ لیگ استرالیا غلبه کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بارسلونا که راهی استرالیا شده بود، از ساعت ۱۴:۳۵ امروز (چهارشنبه - به وقت تهران) در دیداری دوستانه به مصاف ستارگان اِی‌ لیگ استرالیا رفت و در نهایت موفق شد شاگردان دوایت یورک را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد.

در این بازی که در ورزشگاه آکور سیدنی برگزار شد، عثمان دمبله (۳۴)، آداما ترائوره (۷۲) و آنسو فاتی (۷۷) برای تیم تحت‌هدایت ژاوی گلزنی کردند و گل‌های ستارگان اِی‌لیگ استرالیا را رنو پیسکوپو (۴۷) و آداما ترائوره (مدافع ساحل عاجی تیم وسترن سیدنی واندررز- ۵۳) گلزنی کردند.

بارسلونا این بازی را با ترکیب تِراِشتگن، بالده، اومتیتی، آرائوخو، آلوز، گاوی، بوسکتس، سانز، دمبله، لوک دیونگ و ترائوره آغاز کرد و در ادامه آنسو فاتی، آلبا، فرنکی دیونگ، اوبامیانگ، آرنائو تناس، میک مارمول مدینا، آلخاندرو اورئانا گومس و آنتونیو خوسه آراندا سوبیلا به عنوان بازیکن ذخیره برای کاتالان‌ها وارد میدان شدند.

بارسلونا فصل اخیر لالیگا را با عنوان نایب‌قهرمانی به پایان برد و به گفته ژاوی این تیم در فصل آینده برای کسب جام خواهد جنگید.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.