مهاجم لهستانی تیم فوتبال باریرن مونیخ به یک دلیل خاص به دنبال جدایی از این تیم است.

مهاجم لهستانی تیم فوتبال باریرن مونیخ به یک دلیل خاص به دنبال جدایی از این تیم است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرت لواندوفسکی که آینده حرفه‌ای‌اش همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، پس از هشت فصل حضور در بایرن مصمم به جدایی از جمع سرخپوشان مونیخی است. بر اساس گزارش نشریه «بیلد» آلمان؛ این مهاجم لهستانی تابستان گذشته پس از اینکه حسن صالیحمیدزیچ مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ در یک برنامه تلویزیونی آلمانی از ارلینگ هالند مهاجم بوروسیا دورتموند تمجید کرد، به فکر جدایی از بایرن افتاده است. ماشین گلزنی بایرن در آن مقطع به دوستانش گفته؛ "وقتی کارفرمای شما (اشاره به رؤسای باشگاه) به دنبال جانشینی برای شما است، باید به فکر رفتن باشید" و بدین ترتیب زمینه این اصرار بر جدایی بابت دلخوری از اظهارات صالیحمیدزیچ در آن زمان بوده است.

این نشریه آلمانی همچنین گزارش داد؛ مدیران باشگاه بایرن مونیخ هنوز معتقدند که می‌توانند لواندوفسکی ۳۳ ساله را تا پایان قراردادش حفظ کنند اما لواندوفسکی می‌خواهد هر چه سریع‌تر آلیانتس آره‌نا را ترک کند. این رسانه آلمانی در بخش دیگری از گزارشش مدعی شد که لواندوفسکی اخیراً از تیاگو آلکانتارا در خصوص بارسلونا سوالاتی پرسیده است، این در حالی است که هم‌تیمی پیشین او شناخت خوبی از باشگاه بارسلونا و ژاوی هرناندس دارد.

در سوی دیگر گفته می‌شود که مدیر برنامه‌های لواندوفسکی، این بازیکن را به مدیران باشگاه رئال مادرید پیشنهاد داده که اخیراً شکست بزرگی در راه جذب کیلیان امباپه خوردند. مدیران رئال مادرید فعلاً پاسخی به مدیر برنامه‌های گلزن بایرن نداد‌ه‌اند و پس از دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا این موضوع را بررسی خواهند کرد.

بهترین بازیکن جهان به انتخاب فیفا تاکنون در ۳۷۴ بازی، آمار ۳۴۴ گل زده و ۷۲ پاس گل را با پیراهن سرخ بایرن از خود بر جای گذاشته است. او یک فصل دیگر با سرخپوشان مونیخی قرارداد دارد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )