تیم فوتبال مس کرمان تا بازگشت به لیگ برتر تنها یک نفس فاصله دارد و چه بسا شاگردان فرزاد حسین خانی در هفته سی و دوم جشن صعود بگیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال مس کرمان صدرنشین رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور شب گذشته دست به کار بزرگی زد و تیم خوب استقلال خوزستان در دیداری خارج از خانه با نتیجه ۲ بر یک مغلوب کرد تا با استفاده از شکست خانگی ملوان دیگر تیم مدعی صعود به لیگ برتر، شانس قابل ملاحظه‌ای برای صعود به لیگ برتر پیدا کند.

مس کرمان که در این فصل با هدایت یک مربی جوان و بومی به اسم فرزاد حسین خانی با دورخیزی مناسب پای به این رقابت‌ها گذاشت، از هفته اول چهره یک مدعی صعود به خود گرفت اما هرچه لیگ به روزهای پایانی‌اش نزدیک تر شد مسی‌ها منسجم‌تر و مدعی‌تر شده و در هفته‌های اخیر هم توانستند گوی سبقت را از ملوان ربوده و به صدر جدول صعود کنند.

شاگردان فرزاد حسین خانی با پیروزی که شب گذشته به دست آوردند ۶۵ امتیازی شده و با توجه به فاصله ۸ امتیازی شان با تیم سوم و باقی مانده تنها ۳ هفته به پایان مسابقات، عملاً برای قطعی کردن صعود به یک امتیاز نیاز دارند.

مس کرمان اگر تنها یک مساوی از ۳ بازی باقی مانده که ۲ بازی آن خارج از خانه است متحمل شده و تنها یک امتیاز هم از این ۳ بازی به دست بیاورند ۶۶ امتیازی می‌شوند، و تیم سوم جدول که آرمان گهر سیرجان باشد در هر ۳ بازی‌اش پیروز شود می‌تواند ۶۶ امتیازی شود که در این صورت هم با توجه به فاصله زیاد تفاضل گل دو تیم، باید صعود مس کرمان را به لیگ برتر قطعی دانست.

شاگردان حسین‌خانی در هفته سی و دوم این رقابت‌ها به مصاف شهرداری آستارا می‌روند و در صورت پیروزی در این بازی روی کاغذ هم صعودشان به لیگ برتر را قطعی می‌کنند؛ و حتی یک مساوی هم کار را برای صعود این تیم به اتمام می‌رساند. چنانچه آرمان گهر مقابل سایپا پیروز نشود، حتی شکست مس مقابل شهرداری آستارا هم این تیم را به لیگ برتر می‌رساند.

ملوان در ۳ هفته باقی مانده از لیگ دسته اول به ترتیب مقابل شهرداری آستارا، پارس جنوبی جم و خیبر خرم آباد به میدان می رود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.