سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی پس از کسب چهارمین قهرمانی‌اش در لیگ برتر انگلیس، اظهارنظری جالب درباره برد منجر به قهرمانی مردانش انجام داد.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی پس از کسب چهارمین قهرمانی‌اش در لیگ برتر انگلیس، اظهارنظری جالب درباره برد منجر به قهرمانی مردانش انجام داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا پس از کامبک دراماتیک مردانش در شب پیروزی ۳ بر ۲ خانگی برابر استون‌ویلا در دیداری که آن را ۲ بر صفر باخته بودند اظهارنظر جالبی انجام داد. سیتی با سه گلی که در اواخر بازی در عرض ۶ دقیقه به ثمر رساند، به دو گل خورده پاسخ داد و سه امتیاز را از آن خود کرد تا صدر جدول را در هفته پایانی لیگ برتر انگلیس حفظ کند و برای دومین سال پیاپی قهرمان شود.

گواردیولا که برای چهارمین بار طی ۵ سال گذشته با منچسترسیتی قهرمان لیگ برتر انگلیس شد، در پایان بازی گفت: تیم ما اسطوره‌ای است. تاریخ ما را به یاد خواهد سپرد. این گروه از بازیکنان در تاریخ این باشگاه جاودانه خواهند شد. چیزی که ما به دست آوردیم، کاری است که از عهده هر تیمی برنمی‌آید. سرالکس فرگوسن با منچستریونایتد سال‌ها قبل این کار را دو یا سه بار انجام داده بود و من الان عظمت این افتخار را درک می‌کنم.

سرمربی کاتالان منچسترسیتی در ادامه با تمجید از رقیب اصلی تیمش در کورس قهرمانی یعنی لیورپول که با تنها یک امتیاز اختلاف دستش از جام کوتاه ماند، تأکید کرد: من هرگز در تمام عمرم تیمی مانند لیورپول ندیده‌ام. عظمت دستاورد ما را بزرگی رقیب‌مان نشان می‌دهد. تبریک به لیورپول. این تیم ما را مجبور کرد که هر هفته بهتر از هفته قبل باشیم. حالا وقت جشن گرفتن است چون ما دوباره قهرمان شده‌ایم.

گواردیولا در پایان درباره کامبک تحسین برانگیز تیمش برای فرار از شکست خانگی و کسب پیروزی منجر به قهرمانی، اشاره‌ای به کامبک خوردن تیمش مقابل رئال مادرید در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا داشت که باعث ناکامی تیمش در صعود به فینال رقابت‌ها شد.

او درباره بازگشت تیمش برابر استون‌ویلا برای جبران دو گل خورده گفت: من با باشگاه رئال مادرید تماس گرفتم و آنها برای انجام این کار توصیه خوبی به من کردند!

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.