مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به این نکته اذعان کرد که نتایج ضعیف این تیم در هفته‌های گذشته جای توجیه ندارد.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به این نکته اذعان کرد که نتایج ضعیف این تیم در هفته‌های گذشته جای توجیه ندارد. میثم تهی‌دست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره نتایج ضعیف صنعت نفت در هفته‌های اخیر و کسب فقط یک برد در ۱۱ مسابقه گفت: متأسفانه در این هفته‌ها شرایط تیم خوب نبود و نتایج بدی گرفتیم، هر چند که در چند بازی مثل دیدار با فولاد و آلومینیوم اراک بابت اشتباهات داوری اذیت شدیم. در فوتبال همه نتیجه را می‌بینند و متأسفانه در این زمینه خوب عمل نکردیم و نتایجی که گرفتیم انصافاً جای توجیه ندارد.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد بازی بعدی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان، تصریح کرد: بازی سختی در پیش داریم، چون حریف‌مان برای فرار از سقوط تحت هر شرایطی دنبال پیروزی است. از طرفی تیم ما هم نیاز مبرمی به گرفتن سه امتیاز دارد و باید این بازی را ببریم. دو بازی پایانی برای ما مهم است و باید هر دو بازی را ببریم تا نتایج اخیرمان را جبران کنیم.

وی در پایان با اشاره به مشکلات مالی صنعت‌ نفت آبادان خاطر نشان کرد: ما قبل از عید بعد از شش ماه پول گرفتیم و پس از آن دیگر هیچ دریافتی نداشتیم. الان همه می‌بینند شرایط اقتصادی چطور است و هر روز همه چیز گران می‌شود. مشکلات مالی برای ما بازیکنان هم آزاردهنده است و نمی‌توان گفت این موضوع تأثیری در عملکرد و تمرکزمان ندارد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.