ستاره فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در نهایت تصمیم به ماندن در این تیم گرفت، اما با تحمیل شروطی که بسیار عجیب و حتی بی‌سابقه به نظر می‌رسد.

ستاره فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در نهایت تصمیم به ماندن در این تیم گرفت، اما با تحمیل شروطی که بسیار عجیب و حتی بی‌سابقه به نظر می‌رسد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، گمانه‌زنی‌ها درباره منصرف شدن کیلیان امباپه از پیوستن به رئال مادرید سرانجام به حقیقت پیوست و ستاره جوان فرانسوی شنبه شب قراردادش را برای سه سال دیگر با پاری‌سن‌ژرمن تمدید کرد.

درباره اینکه امباپه تصمیم گرفته در پارک دو پرنس بماند گمانه‌زنی‌های زیادی صورت گرفته بود که یکی از آنها توسط فابریتزیو رومانو خبرنگار ایتالیایی سرشناس حوزه نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا بود. رومانو ادعا کرده بود تصمیم امباپه برای ماندن صرفاً محدود به بحث مالی نمی‌شود و با ماندن او لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه و مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم برکنار خواهند شد.

اکنون سایت اسپورت بایبل جزئیات بیشتر از مفاد توافق و شروط امباپه برای ماندن در پاری‌سن‌ژرمن منتشر کرده است که عجیب به نظر می‌رسد. این پایگاه خبری نوشته است سوای امتیازات مالی هنگفتی که باشگاه فرانسوی برای امباپه در نظر گرفته - از جمله ۳۰۰ میلیون یورو پاداش تمدید قرارداد و ۱۰۰ میلیون یورو حقوق سالانه پس از کسر مالیات! - بازیکن سابق موناکو سه شرط دیگر هم تعیین کرده که مورد قبول باشگاه قرار گرفته است.

مورد اول دخالت بازیکن در تعیین سرمربی جدید تیم پس از اخراج پوچتینو، مورد دوم نقش داشتن او در انتخاب سرمربی ورزشی جدید تیم پس از برکنار لئوناردو و مورد سوم تأیید یا رد بازیکنانی است که باشگاه قصد خرید یا فروش‌شان را داشته باشد. با این اوصاف امباپه نه تنها به نظر می‌رسد که از PSG یک باج مالی بزرگ برای ماندن در پاریس گرفته بلکه دامنه اختیاراتش در این تیم را به اندازه رئیس باشگاه گسترش داده است.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )