کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن به فلورنتینو پرز در مورد تصمیم جدید اطلاع داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در یک روز اخیر همه چیز در مورد انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید تغییر کرد و در حالیکه به نظر می رسید پاری سن ژرمن در مورد تمدید قرارداد این بازیکن ناامید شده، او در نهایت تصمیم به ماندن در تیم فعلی خود گرفت. مدیران رئال مادرید بابت این تصمیم کیلیان امباپه به شدت شوکه شده و به نظر می رسد حتی در آینده نیز هرگز علاقه ای به اقدام در رابطه با توافق با این بازیکن ندارند.

پیام کوتاه کیلیان امباپه به فلورنتینو پرز در واتس اپ به این شرح است: "دوست دارم به شما اطلاع دهم که تصمیم دارم در پاری سن ژرمن بمانم. می خواهم از شما تشکر کنم که این فرصت را به من دادید تا برای رئال مادرید بازی کنم؛ باشگاهی که از کودکی طرفدار آن بوده ام. امیدوارم تصمیم من را درک کنید."

بدین ترتیب کیلیان امباپه شخصا از فلورنتینو پرز بابت بدقولی خود عذرخواهی کرده و تصمیم به ماندن در پاریس گرفته است. البته اخبار حاکی از آن است که رئال مادرید به خاطر توافق قطعی با کیلیان امباپه قید ستاره ای مانند ارلینگ هالند را زده بود، اما حالا باشگاه پرافتخار و محبوب اسپانیایی هیچ یک از این دو ستاره آینده دار دنیای فوتبال را در اختیار نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

الماس سیتیزن ها بهترین بازیکن فصل جزیره شد/عکس واکنش مهدوی‌کیا به حضور در پرسپولیس؛ آدمی نیستم که کارم را نیمه‌کاره رها کنم اعلام اسامی نهایی بازیکنان تیم ملی امید

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.