مهاجم فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در تماسی تلفنی با رئیس رئال مادرید به وی اطلاع داد که قصد پیوستن به جمع کهکشانی‌ها را ندارد.

مهاجم فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در تماسی تلفنی با رئیس رئال مادرید به وی اطلاع داد که قصد پیوستن به جمع کهکشانی‌ها را ندارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرنوشت کیلیان امباپه ستاره فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن ماه‌هاست که در صدر اخبار ورزشی جهان قرار دارد. پس از تلاش نافرجام رئال مادرید در فصل نقل‌و انتقالات تابستانی گذشته؛ در ادامه بسیاری از صاحب‌نظران معتقد بودند که وی پس از گذراندن آخرین فصل قراردادش با میلیونرهای پاریس به راحتی و به عنوان بازیکن آزاد راهی مادرید خواهد شد.

روند خبری مربوط به پیوستن امباپه به مادرید طبق پیش‌بینی‌ها جلو می‌رفت و حتی امباپه با جمع کردن وسایل شخصی‌اش آماده اسباب‌کشی به دیار ماتادورها بود تا با دریافت ۱۰۰ میلیون یورو پاداش امضای قرارداد، پیراهن سپیدهای مادرید را بر تن کند اما باز هم این پاری‌سن‌ژرمن بود که در لحظه آخر ورق را به سود خود برگرداند، همان‌طور که پیشتر و زمانی که امباپه در موناکو توپ می‌زد، توانست با پیشنهاد مالی اغوا کننده این جوان فرانسوی را جذب کند.

سران قطری پی‌اس‌جی که در همه این سال‌ها نشان داده‌اند بدون توجه به قانون بازی جوانمردانه مالی یوفا، می‌توانند هر چقدر که دل‌شان بخواهد پول خرج کنند، این بار پس از چند مرتبه تلاش ناموفق برای تمدید قرارداد امباپه بار دیگر از سیاست مذاکره با مادر کیلیان - مثل مقطع جذب این بازیکن از موناکو - استفاده کردند و با ارائه رقم شگفت‌انگیز ۳۰۰ میلیون یورو پاداش امضای قرارداد به علاوه حقوق سالیانه یکصد میلیون یورویی توانستند به یک‌ قدمی تمدید قرارداد با مهاجم تیم ملی فرانسه برسند.

پیشتر جان لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا خبر از قطعی شدن تمدید قرارداد امباپه با پاری‌سن‌ژرمن داده بود و حالا فابریتزیو رومانو دیگر خبرنگار سرشناس و معتبر ایتالیایی نیز ضمن تدیید نظر دی‌مارتزیو، جزئیات تازه‌ای در این باره ارائه داده است.

رومانو با ارسال توییتی مدعی شده که کیلیان امباپه در تماسی تلفنی با فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید به او اطلاع داده که قصد ندارد به این باشگاه بپیوندد و قطعا در پاریس خواهد ماند.

همچنین روزنامه اکیپ فرانسه نیز با تأیید تداوم حضور امباپه در پاریس، مدت زمان قرارداد جدید این بازیکن را ۳ ساله عنوان کرده است؛ این در حالیست که در خبرهای اولیه مدت قرارداد طرفین ۲ سال ذکر شده بود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.