باشگاه پیکان با گلایه نسبت به رفتارهای غیرحرفه‌ای برخی باشگاه‌های لیگ برتری، اعلام کرد که این باشگاه‌ها به دنبال اغفال بازیکنان آینده‌دار پیکان هستند.

باشگاه پیکان با گلایه نسبت به رفتارهای غیرحرفه‌ای برخی باشگاه‌های لیگ برتری، اعلام کرد که این باشگاه‌ها به دنبال اغفال بازیکنان آینده‌دار پیکان هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، این باشگاه درباره مذاکره غیرقانونی نماینده‌های برخی تیم‌های لیگ برتری با بازیکنانی که با پیکان قرارداد دارند، اطلاعیه‌ای را صادر کرد که در ادامه می‌خوانید:

«متأسفانه با نزدیک شدن به پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، نمایندگان برخی باشگاه‌ها در اقدامی کاملاً غیرحرفه‌ای و غیراخلاقی با بازیکنان تحت قرارداد پیکان مذاکراتی را انجام داده و با پیشنهادهای واهی و اغواکننده در پی اغفال نفرات جوان و آینده‌دار این باشگاه هستند.

این اتفاق در حالی رخ داده که بدیهی است در فضای حرفه‌ای فوتبال و با توجه به اینکه همچنان دو هفته به پایان رقابت‌های لیگ برتر باقی مانده، مذاکره با بازیکنان تحت قرارداد یک باشگاه اقدامی غیرقانونی و قابل پیگرد است.

از این رو از افرادی که با این نوع اقدامات ناپسند، مقاصد شومی را در فضای فوتبال دنبال می‌کنند، می‌خواهیم برای رسیدن به اهداف خود، اخلاق حرفه‌ای را زیر پا نگذارند که در غیر اینصورت مجبور به افشاگری درباره نام باشگاه‌های موردنظر و همچنین ثبت شکایت در دستگاه‌های قضایی فوتبال خواهیم بود».

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.