مدیر اجرایی باشگاه استقلال مدعی شد کارگزار سازمان لیگ، کارگزار باشگاه پرسپولیس هم هست.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید فتاحی در خصوص اینکه چرا باشگاه استقلال سهم سازمان لیگ را از تبلیغات محیطی نمی‌دهد، گفت: کارگزار استقلال قراردادی با سازمان لیگ بسته و متعهد شده مبالغ را پرداخت کند. برای ۴ هفته اول به خاطر کش و قوس با سازمان لیگ اختلافی کارگزار دارد. جلساتش را با بهاروند (رئیس سازمان لیگ) گذاشته‌ام و متعهد شده‌ایم تا پایان همین لیگ یک مقدار پول نقد و بقیه اش را اسناد مالی بدهند؛ مثل سالهای گذشته.

وی ادامه داد: آقای درودگر می‌داند که در سال‌های قبل هم همه پول نقد نمی‌دادند. تبلیغات شرایط خاص خودش را دارد. یکشنبه، دوشنبه خدمت بهاروند می رسیم. ۳ میلیارد تومان در حساب کارگزار ماست تا سازمان لیگ برداشت کند. بخش حقوقی سازمان لیگ تصمیم گرفته برداشت نکند. فکر کنم ۳ میلیارد دوم هم در حساب بوده است که برداشت نکرده‌اند.

مدیر اجرایی باشگاه استقلال تاکید کرد: اینکه درودگر می‌گوید پرسپولیس همان اول سهمش را پرداخت کرده است چطور بوده است؟ باید اسنادش را ارائه بدهند. آقای درودگر! پرسپولیس این کار را نکرده است؛ شما به غلط و خلاف آیین نامه تبلیغات محیطی پرسپولیس را انجام داده‌اید؛ یعنی با پرسپولیس مشترک شده‌اید.

فتاحی افزود: کارگزار سازمان لیگ کارگزار پرسپولیس شده است. البته برای کمک به باشگاه‌ها اشکالی ندارد اما اینکه قبل از بازی با استقلال درودگر مصاحبه کند و بگوید این پول را از استقلال می‌گیریم و آرامش تیم ما را به هم بزند قشنگ نیست. ما با بهاروند تعامل داریم.

وی همچنین مدعی شد که باشگاه استقلال و سایر باشگاه‌ها از سال ۱۳۹۵ از شرکت‌های پیمانکار تبلیغات محیطی سازمان لیگ طلبکار هستند. فتاحی مجموع بدهی‌های استقلال از سال‌های قبل از سازمان لیگ را مبلغ ۱۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

در واکنش به ادعای کارگزار مشترک سازمان لیگ و پرسپولیس، صادق درودگر عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال گفت: بعضی مواقع با پدیده‌ای مواجه هستیم که در چشم نگاه می‌کند و چیز دیگری می‌گوید. به سازمان لیگ ارتباطی نداشته است. شرکت طرف قرارداد پرسپولیس مشخص است. این شرکت با پرسپولیس قرارداد امضا کرده و مجری تبلیغات محیطی بوده است. در بدو امر، با اسپانسر اصلی سازمان لیگ قرارداد بسته‌اند و بخشی از وجوهی که قرار بود از آن شرکت بگیرند، به ما داده‌اند. ما ارتباط کاری نداشته‌ایم. یک تبلیغ هم برای پرسپولیس نگرفته‌ایم. اگرچه وظیفه داریم به همه باشگاه‌هایی که بخواهند کمک کنیم.

درودگر در پاسخ به این سئوال که مبلغ دریافتی از پرسپولیس به صورت نقدی بوده است؟ تصریح کرد: مبلغ ۴۲ میلیارد از قرارداد شرکت اصلی ما یعنی ایرانسل از حسابشان کسر شد و ما ۹ میلیارد تومان هم برگرداندیم. یعنی - پرسپولیس- باید ۳۳ میلیارد تومان برای ۱۱ بازی می‌دادند و ما ۹ میلیارد ما به تفاوت آن را پس دادیم. اسنادش موجود است. حتی مدیران مالی باشگاه‌ها از جمله استقلال اسناد را دیدند و با خزانه دار سازمان لیگ جلسه گذاشتند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )