خاویر ماسکرانو قوانین سفت و سختی برای بازیکنان تیم زیر ۲۰ سال آرژانتین در نظر گرفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خاویر ماسکرانو در دوران فوتبال خود روزهای فوق العاده‌ای را در باشگاه‌های لیورپول و بارسلونا سپری کرده و حالا به مربیگری روی آورده است.‌ ماسکرانو در ژانویه به‌عنوان سرمربی تیم زیر ۲۰ سال آرژانتین انتخاب شد. مرد آرژانتینی از انگیزه‌های بسیار بالایی برای موفقیت در عرصه مربیگری برخوردار است و به نظر می‌رسد که رویاهای بزرگی را در این زمینه در سر می‌پروراند.

طبق ادعای Futbolistas AXEM خاویر ماسکرانو قوانین جالب توجهی را برای تیمش در نظر گرفته که به شرح زیر است: - بازیکنان باید تکالیف درسی خود را به موقع و درست انجام دهند. -بازیکنان باید زبان انگلیسی را یاد بگیرند. -بازیکنان در زمان استراحت در فرودگاه باید کتاب بخوانند. -بازیکنان باید خودشان کفش‌های خود را تمیز کنند -هیچ کس به بازیکنان غذا نمی‌دهد، آنها باید خودشان غذایشان را درست کنند. -بازیکنان باید بشقاب‌ها را پس از صرف غذا بشورند -بازیکنان باید اتاق‌های خود را تمیز کنند -بازیکنان باید در کارگاه‌های ارتباطی شرکت کنند

ماسکرانو ۳۷ ساله که دو سال پیش دوران بازی‌اش در استودیانتس در کشورش به پایان رسید، می‌خواهد بازیکنان زیر ۲۰ سال او در انجام وظایف ملی بالغ باشند. او از ابتدای سال تاکنون نتایج دلگرم کننده‌ای را به ثبت رسانده است. پس از تساوی ۲-۲ مقابل ایالات متحده در ماه مارس، آنها در بازی‌های دوستانه ماه می ۳-۱ و ۲-۱ مقابل پرو پیروز شدند.

گفتنی است؛ ماسکرانو ۱۴۷ بار برای تیم ملی آرژانتین بازی کرد، از جمله در چهار جام جهانی و پنج تورنمنت کوپا آمه‌ریکا. او بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ کاپیتان تیم ملی بود و تنها لیونل مسی بازی‌های بیشتری برای تیم ملی نسبت به او انجام داده است.

بیشتر بخوانید: خانمی که همراه یکتا جمالی در یونان بود چه کار کرد؟ دیدار فردوسی‌پور و دایی؛ درخواست جالب عادل از شهریار/عکس مقصد جدید طارمی مشخص شد؟

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.