رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تأکید کرد، موضوع نتیجه بازی رودررو در رده‌بندی تیم‌ها به تصویب دبیرکل فدراسیون فوتبال هم رسیده است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تأکید کرد، موضوع نتیجه بازی رودررو در رده‌بندی تیم‌ها به تصویب دبیرکل فدراسیون فوتبال هم رسیده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره این موضوع که سخنگوی دولت اعلام کرده است مسابقات لیگ برتر با حضور تماشاگران برگزار می‌شود، اظهار داشت: ما از زمانی که حضور تماشاگران را روی سکوها داشتیم، تا به امروز مصوبات ما هیچ تغییری نکرده و حضور تماشاگران ممنوع نشده است. یک مصوبه از وزارت کشور با همکاری ستاد مبارزه با کرونا ابلاغ شد که حضور روی سکوها به این صورت باید باشد و تماشاگران با رعایت شرایط می‌توانند در ورزشگاه‌ها حضور داشته باشند.

وی که میهمان برنامه تلویزیونی «سلام صبح بخیر» بود، ادامه داد: شاید به واسطه هیجان و اشتیاق مردم و مشکلات زیرساختی بعضی ورزشگاه‌ها بعضاً یک جاهایی این شرایط رعایت نشد، سفیران سلامت گفتند که با توجه به بهبود شرایط کرونا، یک مقدار پروتکل‌ها را بیشتر رعایت کنیم و بلیت الکترونیک و دو دوز واکسن را رعایت شود و اگر کسی این شرایط را ندارد اجازه ورود به ورزشگاه را ندهید. این صحبت‌ها منجر به این استنباط شد که عدم حضور تماشاگران ابلاغ شده است در صورتی که گفته شد تماشاگران به ورزشگاه بیایند، ولی با رعایت ضوابط.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در واکنش به حاشیه‌هایی که درباره موضوع بازی رودررو در تعیین قهرمان لیگ به وجود آمد، تصریح کرد: ما شفاف اعلام کردیم، ولی فکر می‌کنم برداشت‌ها درست نبود.

مهدی در پاسخ به این پرسش که از سوی باشگاه استقلال پس از بازی با فولاد با او تماسی گرفته شده است، گفت: نه، از سوی باشگاه استقلال هیچ تماسی نداشتیم. درباره صحبت‌های آقای کامرانی‌فر اجازه بدهید از این فرصت استفاده کنم و بگویم یکی از بی‌چالش‌ترین و بااخلاق‌ترین افرادی که در فوتبال کار می‌کند، اوست. اصلاً بحث بازی رودررو را خود ایشان در هیئت رئیسه مطرح و مصوب کرد. به نظر من نوع اطلاع‌رسانی و سوءتفاهمی که در سؤالات پیش آمد باعث شد که همه فکر کنند بین سازمان لیگ و کامرانی‌فر اختلاف به وجود آمده است. موضوع بازی رودررو در ماه آبان به باشگاه‌ها ابلاغ شده است و اتفاقاً فدراسیون فوتبال مصوبه هیئت رئیسه را به باشگاه ابلاغ کرده است. شاید این مصوبه‌ها در جریان روزمرگی باشگاه‌ها جدی گرفته نشد. اصلاً شاید به باشگاه‌ها ابلاغ نشده باشد، ولی به هیئت‌های فوتبال و سازمان لیگ ابلاغ شده است. بعد از آنهم دوباره سازمان لیگ دو‌ سه ماه این ابلاغیه و روش اجرایی آن را به باشگاه‌ها ابلاغ کرد. این گمانه‌زنی‌ها و چالشی که بین بنده و کامرانی‌فر به وجود آوردند یک تولید محتوایی صورت گرفت. آقای کامرانی‌فر دبیرکل فدراسیون و رئیس ما هستند.

وی در پاسخ به این سؤال که «چرا کامرانی‌فر این مصوبه را تکذیب کرد؟», خاطرنشان کرد: به نظر من در طرح سؤال یک سوءتفاهمی به وجود آمد، چون همه کار را خود ایشان انجام داد. به نظر من باید این بحث تمام شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )