سرمربی تیم فوتبال لیورپول می‌گوید در هفته پایانی لیگ برتر انگلیس شاگردانش باید روی بازی با ولورهمپتون متمرکز باشند و امیدوار به لغزش منچسترسیتی در بازی همزمان مقابل استون‌ویلا.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول می‌گوید در هفته پایانی لیگ برتر انگلیس شاگردانش باید روی بازی با ولورهمپتون متمرکز باشند و امیدوار به لغزش منچسترسیتی در بازی همزمان مقابل استون‌ویلا. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته سی‌و‌هفتم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه سنت‌ماری میهمانش ساوتهمپتون را با نتیجه ۲ بر یک از پیش‌رو برداشت و ضمن کاهش اختلافش با منچسترسیتی صدرنشین به یک امتیاز ، به قهرمانی در هفته پایانی هم امیدوار شد، پس از این بازی در تمجید از تیمش که تیمی متحول شده نسبت به بازی‌های قبل بود، گفت: من از عملکرد تیم بسیار خوشحالم و عملکرد آنها کمی تکان‌دهنده بود. در این بازی اجراهای باورنکردنی از بازیکنانم دیدم و آنها واکنش خیلی خوبی از خود نشان دادند.

وی افزود: ما یک گل مردود به ثمر رساندیم و در ادامه توسط مینامینو به گل اول‌مان رسیدیم و بازی را تحت‌کنترل خود گرفتیم. شما بهتر از من می‌دانید که ساوتهمپتون چطور بازی می‌کند. ما در فضاهایی بازی کردیم و بازیکنان حریف نتوانستند ما را بگیرند، بنابراین، واضح بود که جو آرام شود و بازی برای ما بیشتر به یک بازی عادی تبدیل شد، نه بازی مورد نظر ساوتهمپتون. نیمه دوم خوبی بود و ما گل دوم را به ثمر رساندیم. ما واقعاً مستحق کسب سه امتیاز بودیم و عملکرد فوق العاده‌ای را از بازیکنان‌مان شاهد بودیم.

سرمربی آلمانی لیورپول تصریح کرد: من از این عملکرد خیلی راضی‌ام. راستش این پسرها مثل این است که یک سری خودروی فِراری در گاراژ داشته باشید و آنها را رها می‌کنید و آنها کارشان را انجام می‌دهند. این یک جنایت است که تاکومی مینامینو اغلب برای ما بازی نمی‌کند. امسال هر اتفاقی بیفتد به خاطر همین بازیکنان است.

کلوپ در پایان درباره شانس تیمش برای قهرمانی اظهار داشت: ما ابتدا باید بازی خود را مقابل ولورهمپتون ببریم که به اندازه کافی بازی دشوار است. ما صد درصد در هفته پایانی روی بازی خودمان متمرکز خواهیم بود. فکر می‌کنم اگر ما قهرمان ‌شویم، شایسته‌اش هستیم اما برای انجام این کار ابتدا باید در بازی خودمان برنده شویم و سپس باید ببینیم در بازی منچسترسیتی با استون‌ویلا چه اتفاقی خواهد افتاد.

در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل، منچسترسیتی با ۹۰ امتیاز صدرنشین لیگ برتر انگلیس است و لیورپول ۸۹ امتیاز در جایگاه دوم و امیدوار به لغزش شاگردان پپ گواردیولا در هفته پایانی این رقابت‌هاست تا به قهرمانی برسند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.