مدافع میانی تیم فوتبال پیکان گفت، در صورت گلزنی برابر تیم سابقش، فولاد خوزستان خوشحالی نخواهد کرد.

مدافع میانی تیم فوتبال پیکان گفت، در صورت گلزنی برابر تیم سابقش، فولاد خوزستان خوشحالی نخواهد کرد. میلاد بدرقه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد نتایج ضعیف پیکان و عدم پیروزی این تیم در ۹ بازی گذشته اظهار داشت: ما در چند بازی بدشانس بودیم و متأسفانه خودمان هم بابت نتایج اخیر ناراحت هستیم. البته اگر به صورت کلی عملکرد پیکان را در نظر بگیریم باید گفت که نتایج خوبی در لیگ امسال گرفتیم و خیلی از تیم‌ها که پایین‌تر از ما هستند خیلی بیشتر از پیکان هزینه کردند. ما در آسیا جوان‌ترین تیم هستیم و پیکان با این جوانگرایی به فوتبال ایران خدمت کرده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکردش در این فصل راضی است، تصریح کرد: در فولاد که بودم از ۱۶ بازی در ۱۴ مسابقه برای این تیم بازی کردم، ولی دوست داشتم با رفتن از خوزستان فضای جدیدی را تجربه کنم. در سال‌های گذشته هم تعریف مجتبی حسینی را شنیده بودم و خوشحالم که با این مربی کار می‌کنم. حسینی از لحاظ فنی مربی خوبی است و به بازیکنان جوان هم میدان می‌دهد. من دوست داشتم با او کار کنم.

بدرقه درباره بازی پیکان برابر فولاد و تقابل با تیم سابقش خاطر نشان کرد: من از تیم‌های پایه در فولاد بودم و این باشگاه نقش مهمی در پیشرفتم داشت. الان اما بازیکن پیکان هستم و دوست دارم در این بازی حتماً برنده شویم.

مدافع تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این پرسش که «آیا در صورت گل زدن به فولاد خوشحالی خواهی کرد؟»، گفت: فولاد تیمی است که در آن رشد کردم و مطمئناً مقابل تیم شهرم اگر گل بزنم خوشحالی نخواهم کرد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.