سرمربی پیشین مس سونگون ورزقان مجدداً روی نیمکت این تیم می‌نشیند.

سرمربی پیشین مس سونگون ورزقان مجدداً روی نیمکت این تیم می‌نشیند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا کافی مدیرعامل باشگاه مس درباره تحولات رخ داده در کادر فنی تیم گفت: ابتدا از زحمات و حسن اخلاق استاد عزیزم علی صانعی تشکر می‌کنم. او همیشه با اخلاق معلم‌گونه خود، الگویی برای جوانان در فوتسال بوده است. یک مربی بزرگ و با دانش که متأسفانه این بار هم سعادت همکاری با او نصیب‌مان نشد.

وی درباره تغییرات در رأس کادر فنی تیم فوتسال مس تصریح کرد: در ابتدای سال بر اساس سیاست‌های ابلاغی پیشین به باشگاه، مذاکرات موفقی با صانعی عزیز داشتیم که او قبول زحمت کرد و حتی بر اساس خواست وی، فهرست تیم برای حضوری مقتدر در سال جدید در حال تکمیل بود، اما با عنایت به تغییر سیاست و دیدگاه‌ها و تمایل مجموعه استان بر استفاده از ظرفیت مربیان بومی برای حضور در لیگ برتر فوتسال، این مسئله با صانعی مطرح شد و او هم با بزرگواری پذیرفت تا همکاری کوتاه‌مدت ما به پایان برسد.

مدیرعامل باشگاه مس درباره حسین شمس، مدیر فنی باشگاه خاطرنشان کرد: حسین آقا بزرگ فوتسال ایران و نماد تجربه آکادمیک، فنی و بین‌المللی فوتسال ماست که همواره از تجربیات او بهره‌مند بوده‌ام. امسال هم وی از ابتدا قرار بود همکاری‌اش با باشگاه را برای توسعه فنی فوتسال آذربایجان ادامه دهد، اما پس از حضور صانعی، شمس به خواست سرمربی پذیرفت تا در مقام مدیر فنی تیم بزرگسالان هم در کنارمان باشند. پس از جدایی صانعی، شمس هم اعلام کرد که فعلاً تمایلی به همکاری در تیم بزرگسالان ندارد و ما همچنان از تجربیات او در بخش‌های دیگری بهره‌مند خواهیم شد.

کافی درباره کادر فنی جدید مس سونگون بیان کرد: پس از ابلاغ سیاست جدید به باشگاه برای استفاده از ظرفیت مربی بومی، با راهنمایی مسئولان ورزش استان، گزینه‌هایی به هیئت مدیره معرفی شدند و در نهایت پس از مذاکرات با گزینه‌های پیشنهادی، اسماعیل تقی‌پور که سابقه قهرمانی در لیگ برتر و نایب قهرمانی آسیا را به همراه باشگاه داشت، با نظر هیئت مدیره به‌عنوان سرمربی جدید تیم برگزیده شد و ان‌شاءالله از هفته آینده، تمرینات تیم به‌صورت رسمی برای سال جدید آغاز خواهد شد.

وی در ادامه عنوان کرد: در کنار بازیکنان جذب شده و حفظ شاکله اصلی تیم، ان‌شاءالله با نظر سرمربی جدید چند بازیکن شناخته شده فوتسال کشور هم به جمع‌مان افزوده می‌شوند و ان‌شاءالله به‌زودی تیم مس چون همیشه، به‌عنوان مدعی قهرمانی آماده حضور در فصل جدید رقابت‌ها می‌شود. این انتظار تمام هواداران و مردم آذربایجان است و ما در مذاکرات با سرمربی جدید، به صراحت درباره این خواست هواداران سخن گفته‌ایم.

مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان درباره فعالیت تیم در دیگر رشته‌ها اظهار داشت: پس از قهرمانی در رشته‌های شطرنج و شیرجه ان‌شاءالله فعالیت‌های خودمان در این دو رشته را ادامه و توسعه خواهیم داد. تیم تکواندوی مس همچنان در رقابت‌های لیگ برتر حضوری درخشان دارد و امیدواریم شاگردان خوب خانلرخانی، به قهرمانی لیگ برتر کشور دست یابند. در شطرنج هم استاد بزرگ کشورمان احسان قائم‌مقامی، تیمی جوان و قدرتمند را راهی مسابقات خواهد کرد تا شاهد یک قهرمانی جدید در ورزش باشگاه مس باشیم.

کافی همچنین گفت: در هیئت مدیره و شورای عالی ورزش صنایع مس با همکاری و مشورت مسئولان ورزش استان، بحث گسترش رشته‌های باشگاه در حال بحث و بررسی است که چنانچه هر یک از این رشته‌ها به جمع‌بندی رسید، حتماً به اطلاع هواداران عزیزمان خواهیم رساند.

وی در پایان تصریح کرد: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، برنامه‌های بسیار متنوعی در سال جدید کاری در دستور کار قرار داریم تا به سمت بهره‌مندی عموم مردم از برکات ورزش پیش برویم. مثلاً هفته گذشته جلسه‌ای با رئیس محترم فدراسیون ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی داشتم که پیرامون راه‌اندازی اولین آکادمی تخصصی بازی‌های بومی محلی کشور، با هدف توسعه و گسترش و همچنین تربیت رده سنی نونهالان و نوجوانان در منطقه به تفاهم‌های خوبی رسیدیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.