مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: تیم ما شرایط بسیار سختی را در این فصل تجربه کرد و بدون میزبانی عملکرد خوبی داشتیم.

مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: تیم ما شرایط بسیار سختی را در این فصل تجربه کرد و بدون میزبانی عملکرد خوبی داشتیم. کریم اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ارتباط با شرایط تیمش در آستانه بازی فردا با هوادار گفت: وضعیت تیم ما خوب است و می‌توانستیم بازی قبلی با نفت مسجدسلیمان را هم ببریم. آماده دیدار با هوادار هستیم که یک مسابقه سخت برای تیم ما محسوب می‌شود. تلاش می‌کنیم تا ۳ امتیاز این بازی را بگیریم.

وی با اشاره به مشکلاتی که نساجی در این فصل با آن روبه‌رو بود، تصریح کرد: تیم ما شرایط بسیار سختی را در این فصل تجربه کرد و در هیچ مسابقه‌ای میزبان نبودیم. با این حال عملکرد خوبی داشتیم و در جام حذفی هم قهرمان شدیم. امسال در ۵ شهر میزبانی کردیم و هیچ تیمی در دنیا چنین وضعیتی نداشته است.

اسلامی در ارتباط با جدایی ساکت الهامی از نساجی خاطرنشان کرد: الهامی برای تیم ما زحمات زیادی کشید و فصل گذشته در حالی که خیلی‌ها تصور می‌کردند نساجی سقوط می‌کند، تیم را در لیگ برتر نگه داشت. امسال هم عملکرد خوبی داشتیم و با این مربی قهرمان شدیم. به هر حال اتفاقاتی رخ داد که در نهایت او از نساجی جدا شد و برایش آرزوی موفقیت دارم.

مهاجم نساجی در خصوص وضعیت قراردادش برای فصل بعد گفت: یک فصل دیگر با نساجی قرارداد دارم. تیم شهرم را دوست دارم و پوشیدن پیراهن نساجی افتخار بزرگی است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.