سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران تاکید کرد: سطح مسابقات کافا نسبت به دوره قبل بالاتر است و همه تیم‌ها با آینده‌نگری در این دوره حاضر شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حسین عبدی پس از پیروزی نوجوانان فوتبال ایران مقابل قرقیزستان گفت: در ابتدا می‌خواهم به تیم قرقیزستان بابت مقاومت بسیار خوبی که از خودش نشان داد تبریک بگویم. به خصوص که دو بازی سنگین پیش از بازی مقابل ما داشتند و در بازی روز گذشته هم با دل و جان بازی کردند.

وی ادامه داد: از زمان تشکیل تیم جدید نوجوانان این دومین بازی رسمی ما بود که به میدان رفتیم. در بیست روز اخیر که تیم تشکیل شده، بازیکنان به شناخت بهتری از یکدیگر و خواسته‌های کادر فنی دست پیدا کردند و در حال کسب تجربه از بازی‌های بین‌المللی هستند. بازیکنانی که برخی از آنها نه تنها تجربه بازی بین‌المللی نداشتند بلکه در قالب یک تیم هم تجربه حضور در بازی‌های رسمی را نداشتند.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران افزود: امیدوارم همچنان عملکرد بازیکنانم بازی به بازی بهتر شود. البته یک دلخوری کوچک هم مجددا از بحث داوری دارم که اشتباهات زیادی داشت. مثل بازی قبلی که اشتباهات زیادی رخ داد. البته باید به همه داوران احترام بگذاریم.

عبدی تصریح کرد: تاجیکستان تیم خوب و شایسته‌ای است و به نظرم تقابل ما با تاجیکستان بازی خوبی خواهد شد. سطح مسابقات نسبت به دو سال قبل که اینجا بودیم بسیار بالاتر رفته است، تیم ازبکستان خیلی فرق کرده است و همینطور تاجیکستان و حتی افغانستان و قرقیزستان نیز از آمادگی جسمانی زیادی برخوردارند. مشخصا خیلی خوب و برای آینده کار می‌کنند و این کاملا مشخص است. طبق صحبتی که با سرمربیان تیم‌ها داشتیم همگی حداقل ٩ ماه از زمان تشکیل تیم‌هایشان می‌گذرد و در واقع ما تنها تیمی هستیم که زیر ٢٠ روز از تشکیل آن می‌گذرد. این نشان از برنامه‌ریزی بلند مدت آنها دارد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )