پاری‌سن‌ژرمن سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو را به عنوان جانشین مائوریسیو پوچتینو در فصل آینده در نظر گرفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اگرچه یک سال از قرارداد فعلی مائوریسیو پوچتینو با پاری‌سن‌ژرمن باقی مانده، اما تقریبا تردیدی وجود ندارد که او در تابستان امسال باشگاه را ترک کند،. اگرچه غرامت اخراج پوچتینو رقمی در حدود ۱۵ میلیون یورو برآورد شده، اما باشگاه متمول فرانسوی تمایلی به ادامه همکاری با این سرمربی آرژانتینی ندارد و تمام ارکان مدیریتی این تیم در مورد قطع همکاری با پوچتینو به جمع بندی نهایی دست پیدا کرده اند.

نام های زیادی به عنوان گزینه بعدی هدایت پاری‌سن‌ژرمن برای فصل بعد منتشر شده و امروز نشریات فرانسوی مدعی شدند مدیران این باشگاه با سرجیو کونسیسائو، سرمربی فعلی و موفق پورتو برای جانشینی مائوریسیو پوچتینو وارد مذاکره شده اند.

اگرچه زین‌الدین‌زیدان گزینه اول پاریس برای جانشینی پوچتینو است، اما به نظر زیرو به شغل هدایت تیم ملی فرانسه چشم دوخته و پاری‌سن‌ژرمن باید به دنبال گزینه دیگری باشند. نام هایی چون آنتونیو کونته از تاتنهام، یواخیم لو سرمربی سابق آلمان و تیاگو موتا از اسپتزیا مطرح شده و حالا اسم سرجیو کونسیسائو نیز در لیست این باشگاه قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

آزمون راهی مکزیک شد/عکس تیم منتخب سال فرانسه بدون مسی و نیمار/عکس سعید لطفی: ستاره‌ها؛ بازیکنان استقلال بودند یک قهرمانی پاک و بی‌حاشیه لئوناردو، مدیر ورزشی پاری‌سن‌ژرمن، اخیرا با سرمربی پورتو در مورد این پیشنهاد ملاقات کرده و سرجیو کونسیسائو نیز خود را علاقمند به پیوستن به تیم فرانسوی نشان داده است. در قرارداد فعلی کونسیسائو با پورتو، بند فسخ ۱۰ میلیون یورویی وجود دارد و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن مشکلی با پرداخت این رقم نخواهد داشت.

سرجیو کونسیسائو در دوران حضور در پورتو علاقه زیادی به مهدی طارمی نشان داده و البته بارها جواب این اعتماد را به بهترین شکل ممکن گرفته است. پس احتمال دارد در صورت انتقال به پاری‌سن‌ژرمن، سرجیو کونسیسائو این ستاره ایرانی را نیز به همراه خود به پاریس ببرد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.