شاگردان ژوزه مورینیو در ادامه عملکرد بی‌ثبات اخیرشان، در دیداری خانگی برابر اولین تیم سقوط کرده به سری B در فصل جاری، به تساوی بسنده کردند.

شاگردان ژوزه مورینیو در ادامه عملکرد بی‌ثبات اخیرشان، در دیداری خانگی برابر اولین تیم سقوط کرده به سری B در فصل جاری، به تساوی بسنده کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از شب اول از هفته سی‌و‌هفتم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا موسوم به سری A، رم در ورزشگاه المپیکو برابر ونتزیا به تساوی یک - یک رضایت داد. فینالیست لیگ کنفرانس اروپا در حالی به کسب یک امتیاز این بازی بسنده کرد که تا دقیقه ۷۶ از میهمانش ۱۰ نفره‌اش عقب بود.

در اولین دقیقه بازی اوکرکه برای ونتزیایی که سقوطش به سری B قطعی شده، گلزنی کرد. در دقیقه ۳۲ ونتزیا با اخراج یکی از بازیکنانش ۱۰ نفره شد و با این وجود تا دقیقه ۷۶ دوام آورد. در نهایت شامرادوف کار را برای جالوروسی به تساوی کشاند.

این نتیجه شانس رم را برای کسب سهمیه لیگ اروپا از طریق لیگ کاهش داد، هرچند شاگردان ژوزه مورینیو در صورت فتح لیگ کنفرانس اروپا، به صورت مستقیم به لیگ اروپا خواهند رفت.

امروز (یکشنبه) چهار بازی دیگر در سری A برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

بولونیا - ساسولو ۱۵:۰۰ (به وقت تهران) ناپولی - جنوا ۱۷:۳۰ میلان - آتالانتا ۲۰:۳۰ کالیاری - اینتر ۲۳:۱۵

در جدول رده‌بندی سری A میلان با ۸۰ امتیاز، اینتر با ۷۸ امتیاز، ناپولی با ۷۳ امتیاز و یوونتوس با ۶۹ امتیاز رده‌های اول تا چهارم را در اختیار دارند و پس از آنها لاتزیوی ۶۲ امتیازی با ۳۶ بازی، رم ۶۰ امتیازی از ۳۷ بازی و فیورنتینای ۵۹ امتیازی از ۳۶ بازی‌ در جایگاه‌های پنجم تا هفتم ایستاده‌اند.

این خبر حدود ۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.