سرمربی تیم فوتبال نساجی ابراز امیدواری کرد، بازیکنان این تیم به خودشان بیایند تا در بازی‌های بعدی به موفقیت برسند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی ابراز امیدواری کرد، بازیکنان این تیم به خودشان بیایند تا در بازی‌های بعدی به موفقیت برسند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اسماعیل اسماعیلی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان، اظهار داشت: پس از اتفاقاتی که برای تیم ما رخ داد، شرایط ویژه‌ای داشتیم که باعث شد تا آمدن‌مان به شهر خوب مسجدسلیمان و رسیدن به این بازی دچار تأخیر شد. ما دیر به ورزشگاه رسیدیم و با استرس بازی را شروع کردیم. با توجه به اینکه در هفته گذشته فقط یک جلسه تمرین کردیم، با این وضعیت پا به زمین گذاشتیم.

وی ادامه داد: تیم ما با احتساب دیدارهای جام حذفی، ۳۱ بازی با یک سیستم بازی کرد، ولی مقابل نفت مسجدسلیمان به دلیل داشته‌های خود تغییر سیستم دادیم. در شروع مسابقه دو سه موقعیت خوب به تیم نفت مسجدسلیمان دادیم که حقیقی امروز هم مثل گذشته خوب کار کرد. بعد از آن صحنه‌ها بازیکنان ما خوب کار کردند و در همان نیمه اول دو سه موقعیت خوب گلزنی داشتیم که یکی از آنها تبدیل به گل شد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی خاطر نشان کرد: نیمه اول را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و در نیمه دوم هم با توجه به تغییراتی که انجام دادیم، سعی کردیم با فرستادن نیروهای هجومی بازی را تحت کنترل بگیریم. سرانجام بازی با نتیجه یک - یک به پایان رسید و نتیجه عادلانه‌ای رقم خورد. اگر مقداری در دقایق آخر باهوش بودیم، گل نمی‌خوردیم. امیدوارم بچه‌ها به خودشان بیایند و استراحت بیشتری داشته باشند تا در بازی‌های بعدی به موفقیت برسیم.

این خبر حدود ۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.