کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت که استقلال با شکست فولاد خوزستان یکبار دیگر شخصیت خودش را نشان داد.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت که استقلال با شکست فولاد خوزستان یکبار دیگر شخصیت خودش را نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، وریا غفوری پس از برتری ۲ بر یک استقلال مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال، گفت: استقلال یکبار دیگر شخصیت خودش را نشان داد و اعلام کرد لایق قهرمانی است. همانطور که آقا فرهاد (مجیدی) گفته، باید ۴ بازی پیش‌رو با قدرت پیش می‌رفتیم که یکی را بردیم و برای سه بازی دیگر هم با قدرت وارد زمین می‌شویم تا با کیفیت خوبی لیگ را به پایان برسانیم.

وی در مورد اینکه شادی‌اش با فرهاد مجیدی به نوعی پایان برخی شایعات درباره اختلافش با سرمربی استقلال بود، گفت: هدف ما قهرمانی استقلال است. شاید در هر مجموعه‌ای هزاران اتفاق بیفتد و سلیقه‌های مختلفی باشد ولی این وسط شایعاتی مطرح می‌شود که با قصد و هدف از سوی یکسری آدم معلوم‌الحال عنوان می‌شود و نمی‌توان جلوی برخی چیزها را گرفت. ما با فرهاد مجیدی یک تیم و سرباز او هستیم تا به بهترین شکل بازی‌ها را تمام کنیم.

کاپیتان استقلال در خصوص درگیری‌های آخر بازی خاطرنشان کرد: بحث سیدحسین حسینی با یکی از بازیکنان فولاد بود. فکر کنم بازیکن آنها ناراحت بود که چرا خوشحالی می‌کنیم که عجیب بود. طبیعی بود با بردن چنین بازی خوشحالی کنیم.

غفوری در رابطه با اینکه خیلی منتظر قهرمانی با استقلال در لیگ برتر بود، گفت: من یکبار تجربه قهرمانی با سپاهان داشتم ولی برای این جام خیلی زحمت کشیده بودیم.

وی در مورد دغدغه‌هایش بابت مشکلات مردم یادآور شد: وقتی صحبت از مسائل اجتماعی و مدنی می‌شود فوتبال دیگر اولویت من نیست. باید از جایگاهی که قرار دارم استفاده کنم تا زبان هوادارانی که با هزاران بدبختی بلیت تهیه می‌کنند، باشم. موقعی که مشکلات را می‌بینیم و به آن فکر می‌کنم بغض گلویم را می‌گیرد و ناراحت می‌شوم و متأسفانه کاری از دستم برنمی‌آید. حق مردم است که سعادتمند زندگی کنند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )