مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به بحث بدون تماشاگر شدن بازی این تیم مقابل سپاهان واکنش نشان داد و گفت: گر قرار بود بازی بدون تماشاگر باشد مسابقه را در کرج برگزار می‌کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اعلام رسمی سازمان لیگ بابت برگزاری دیدار این تیم مقابل سپاهان بدون حضور تماشاگران گفت: ۱۰ روز است برای برگزاری این بازی در شهرهای مختلف پیگیر هستیم. ورزشگاه‌های مختلفی را از استان البرز که نزدیک بود تا تبریز و مشهد در نظر گرفتیم، ولی همه گفتند بازی را باید در آنجا بدون تماشاگر برگزار کنیم اما دنبال حضور هواداران خود بودیم که با بازی در سیرجان موافقت شد.

وی ادامه داد: ما نیز برای سیرجان بلیت خریدیم و هتل گرفتیم، ولی صبح امروز اعلام کردند بازی باید بدون تماشاگر برگزار شود.

درویش با ابراز ناراحتی از این موضوع تاکید کرد: ۷۰۰ میلیون تومان هزینه سفر به سیرجان شده است. اگر قرار بود بازی بدون تماشاگر باشد مسابقه را در کرج برگزار می‌کردیم که این همه هزینه سفر ندهیم.

درویش از ضرر مالی باشگاه خبر داد و اظهار داشت: با بلیت‌فروشی، هزینه‌های سفرمان جبران می‌شود. با این وضعیت که ما یک ریال هم پول نداریم و مشکلات اقتصادی در جامعه وجود دارد، چطور باید ۷۰۰ میلیون هزینه را جبران کنیم؟ انگار پول را دور ریخته‌ایم. این در حالی است که محروم کردن تیم ما از بازی خانگی به دلیل اتفاقات بازی در اصفهان بوده و طرفداران سپاهانی مقابل درب هتل مشکل ایجاد کردند، با این حال چرا باید تیم ما از بازی‌های خانگی محروم شود؟ به آقای سهیل مهدی گفتیم اگر قرار است بازی بدون تماشاگر باشد ما برمی‌گردیم و بازی را در کرج برگزار می‌کنیم، ولی گفتند که دیگر نمی‌شود و این روند زمان‌بر خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره حواشی که بر سر تعیین قهرمان لیگ برتر در صورت تساوی امتیازات دو تیم به وجود آمده است، تصریح کرد: دو هفته پیش که فاصله‌مان با رقیب مشخص شد، گفتند اگر امتیازات برابر شد گل زده در خانه حریف محاسبه می‌شود. چهار شب بعد گفتند این حرف بی‌اساس است و اگر امتیازات مساوی باشند، گل زده در خانه حریف محاسبه نمی‌شود و بازی رئال و منچسترسیتی را مثال زدند. دیروز آقای مهدی دوباره گفت گل زده در خانه حریف قهرمانی را مشخص می‌کند! سوال من این است مگر مرجعی بالاتر از دبیرکل فدراسیون فوتبال داریم؟! وقتی ایشان در یک برنامه تلویزیونی می‌گوید مُرّ قانون است، مسائل دیگر چیست؟ شاید بعداً بگویند دبیرکل اطلاع نداشته است! چطور این امکان وجود دارد؟! همه این مسائل را وقتی کنار هم می‌گذاریم، این شائبه به وجود می‌آید که این نیت وجود دارد که پرسپولیس دیگر قهرمانی برایش کافی است و نباید قهرمان شود.

وی یادآور شد: با این همه اشتباهات داوری که در همین بازی آخر مقابل ذوب‌آهن نیز همه کارشناسان داوری به آن اذعان داشتند، وضعیت مشخص است. در این بازی به اشتباه آفساید تیم ما اعلام شد و وقت‌های اضافه هم حساب نشد. در بازی با هوادار نیز ۱۰ دقیقه وقت اضافه گرفته نشده است.

درویش درباره اتمام قرارداد ۱۱ بازیکن این تیم گفت: تمدید قراردادها را شروع کردیم و تاکنون با سه چهار بازیکن به نوبت صحبت کردیم و در هفته آینده نیز برای تمدید قرارداد در خدمت آنها هستیم، اما فاصله بازی‌ها خیلی کم است و آقای گل‌محمدی این انتظار را دارد که با توجه به فشار بازی‌ها اگر بخواهیم بحث قراردادها را مطرح کنیم شاید خیلی خوب نباشد. با این وجود به مرور زمان با همه این بازیکنان جلسه می‌گذاریم و قراردادهایشان را تمدید می‌کنیم. گل‌محمدی نیز با باشگاه قرارداد دارد و سال بعد هم در خدمت ایشان هستیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۸ )