سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: پرسپولیس ۵ دوره متوالی قهرمان لیگ شده و امسال نیز در کورس قهرمانی است و برای ۳ امتیاز به اصفهان آمده است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: پرسپولیس ۵ دوره متوالی قهرمان لیگ شده و امسال نیز در کورس قهرمانی است و برای ۳ امتیاز به اصفهان آمده است. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: بازی سختی در پیش داریم. پرسپولیس ۵ دوره متوالی قهرمان لیگ شده و امسال نیز در کورس قهرمانی است و برای ۳ امتیاز به اصفهان آمده ما این مسائل را می‌دانیم و با شناخت به پیشواز این تیم می‌رویم. امیدوارم با یک بازی هوشمندانه به هدف‌مان که سه امتیاز برسیم.

وی درباره حواشی پیش از بازی و اینکه عده‌ای او را به تبانی با پرسپولیس متهم کرده بودند، تصریح کرد: می‌خواهم فردا بعد از بازی مفصل راجع به این موضوع صحبت کنم. الان فقط به بازی فردا فکر می‌کنم. انشاالله نتیجه فردا توام با موفقیت تیم ما باشد تا بتوانم راحت در این باره صحبت کنم و حقایق را بازگو کنم.

سرمربی ذوب‌آهن درباره شرایط تیمش گفت: در دو بازی گذشته با وجود بازی‌های نسبتاً خوبی که انجام دادیم نتیجه خوبی نگرفتیم. در بازی با نفت مسجدسلیمان با اشتباه داوری بازی را واگذار کردیم و در دیدار با هوادار نیز با وجود بازی متعادل شکست خوردیم. مهم این است که کیفیت خوبی داریم و جای نگرانی نیست. امیدوارم کیفیت خوب‌مان با نتیجه همراه شود.

تارتار درباره اینکه در سال ۹۲ با تیم گسترش فولاد، پرسپولیس را شکست داده و این تیم را از قهرمانی دور کرده است، ابراز داشت: در همان سال آقای دایی، سرمربی پرسپولیس بود که یکی از نزدیک‌ترین دوستان من است. من در ایران فقط سابقه دستیاری آقای دایی را دارم ولی در آن سال با پرسپولیس بازی کردیم و قهرمانی را از این تیم گرفتیم و در خیلی سال‌های گذشته نیز این کار را کردیم. در ۵ سال گذشته که پرسپولیس قهرمان شده، مدعیانی چون استقلال و سپاهان نتوانسته‌اند،‌ پرسپولیس را شکست دهند ولی تیم ما (نفت مسجدسلیمان) دو،سه سال پیش در ورزشگاه آزادی این تیم را شکست داد.

وی در ادامه با اشاره به تهمت‌هایی که اخیراً از سوی برخی از اهالی فوتبال نسبت به دیدار فردای ذوب‌آهن و پرسپولیس داشته‌اند، عنوان کرد: متاسفانه برخی‌ها هیچ اعتقادی به این دنیا ندارند. نمی‌خواستم موضوع را باز کنم ولی همه کسانی که با من کار کردند من را می‌شناسند. من توجه‌ای به این حرف‌ها ندارم. خدا باید از ما راضی باشد و بنده‌ای که واقعا بیمار است برای ما خیلی مهم نیست.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲۸ )