قهرمان فصل گذشته لالیگا، با قبول یک شکست خارج از خانه هفته سی‌و‌چهارم این مسابقات را پشت سر گذاشت.

قهرمان فصل گذشته لالیگا، با قبول یک شکست خارج از خانه هفته سی‌و‌چهارم این مسابقات را پشت سر گذاشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی شب دوم از هفته سی‌و‌چهارم لالیگای اسپانیا، شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال اتلتیکومادرید در ورزرشگاه سن‌مامس با نتیجه ۲ بر صفر به میزبان خود اتلتیک بیلبائو باخت.

در این بازی ماریو ارموسو بازیکن اتلتیکومادرید در دقیقه ۸ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا میزبان باسکی خیلی زود پیش بیفتد. میهمان مادریدی نه تنها نتوانست این گل را جبران کند بلکه در دقیقه ۵۶ دروازه‌اش از روی نقطه پنالتی توسط اینیاکی ویلیامز باز شد.

این نتیجه به معنای ثبت نهمین باخت فصل اتلتیکومادریدی بود که در صورت کسب پیروزی در این بازی می‌توانست به رده سوم جدول لالیگا صعود کند. با این باخت شاگردانش دیه‌گو سیمئونه ۶۱ امتیازی ماندند و حالا باید امیدوار باشند که رئال بتیس رده پنجمی فردا مقابل ختافه پیروز نشود، چرا که در آن صورت فاصله دو تیم به یک امتیاز کاهش پیدا می‌کند و شانس اتلتیکومادرید برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به خطر خواهد افتاد.

تیم اتلتیک بیلبائو هم با کسب سیزدهمین برد فصلش با ۵۱ امتیاز جایگاه خود را در رده هشتم جدول تثبیت کرد.

امروز چهار بازی دیگر در لالیگا برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

الچه - اوساسونا، ساعت ۱۶:۳۰ گرانادا - سلتاویگو، ساعت ۱۸:۴۵ رایووایکانو - رئال سوسیه‌داد، ساعت ۲۱ بارسلونا - مایورکا، ساعت ۲۳:۳۰

در جدول رده‌بندی لالیگا، رئال مادریدی که قهرمانی‌اش را روز گذشته مسجل کرد، با ۸۱ امتیاز در صدر قرار دارد، سویا با ۶۴ امتیاز دوم است و بارسلونا ۶۳ امتیازی هم در رده سوم جا گرفته است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.