سرمربی تیم فوتبال میلان پس از حذف تیمش از مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا انگشت اتهام را به سمت داور بازی نشانه رفت.

سرمربی تیم فوتبال میلان پس از حذف تیمش از مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا انگشت اتهام را به سمت داور بازی نشانه رفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، استفانو پیولی سرمربی تیم فوتبال میلان پس از باخت ۳ بر صفر مردانش مقابل اینتر در دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا و حذف از گردونه رقابت‌ها با قبول همین نتیجه در مجموع دو بازی رفت و برگشت، از داور مسابقه انتقاد کرد.

میلان در حالی حذف شد که با یک تساوی یک - یک هم می‌توانست صعود کند چرا که در این بازی حکم تیم میهمان را داشت و با قانون گل زده بیشتر در خانه حریف صعود می‌کرد. با این حال تنها چهار دقیقه از بازی گذشته بود که لائوتارو مارتینس مهاجم آرژانتینی اینتر دروازه روسونری را باز کرد و چند دقیقه به پایان نیمه نخست هم دبل کرد. در دقیقه ۸۲ هم روبین گوزنس گل سوم اینتری‌ها را به ثمر رساند. با این حال زمانی که نتیجه هنوز ۲ بر صفر به سود اینتر بود، میلان توسط اسماعیل بن‌ناصر گلی زد که به طرز جنجال برانگیز مردود اعلام شد چرا که پیر کالولو بدون اینکه نقشی در به ثمر رسیدن این گل داشته باشد، به زعم داور در موقعیت آفساید مزاحم دید سمیر هندانوویچ، دروازه‌بان اینتری‌ها شده بود. در مجموع میلان شوت‌های بیشتری نسبت به اینتر شلیک کرد اما واکنش‌های خوب هندانوویچ و ایوان پریشیچ که توپ را از خط دروازه دور کرد، مانع از به گل رسیدن روسونری شد.

استفانو پیولی سرمربی میلان در پایان به شبکه مدیاست ایتالیا گفت: ما می‌خواستیم پیروز شویم اما به این هدف دست پیدا نکردیم. بدون شک ما مقابل یک تیم قدرتمند قرار داشتیم. من فکر نمی‌کنم که عملکرد ما در این بازی سزاوار شکست ۳ بر صفر بوده باشد اما اینتر به موقع گل زد. آنها یک گل زودهنگام زدند. ما هم موقعیت‌هایی برای بازگشت به بازی داشتیم. اگر نتیجه ۲ بر یک می‌شد، طبیعتاً روند مسابقه فرق می‌کرد و ما انگیزه بیشتری برای بازگشت به بازی پیدا می‌کردیم. به همین دلیل مردود اعلام شدن آن گل لحظه سختی را برای تیم ما ساخت.

پیولی افزود: زمانی که شما سه گل دریافت می‌کنید، یعنی اینکه حریف باکیفیت‌تر بازی کرده و ما هم مرتکب اشتباه شده‌ایم. ما کم کار نبودیم و موقعیت‌ هم کم نداشتیم اما شب، شب ما نبود. می‌خواستیم به فینال برسیم اما این اتفاق سبب می‌شود که ما تلاش کنیم خودمان را در سری A قابت کنیم چون هنوز شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی داریم.

سرمربی میلان درباره مردود اعلام شدن گل کالولو هم اظهار داشت: واکنش هندانوویچ را دیدید؟ او حتی اعتراض هم نکرد (به اینکه دیدش گرفته شده است). به من بگویید کدام دروازه‌بان اعتراض نمی‌کرد اگر یکی از بازیکنان ما جلوی دیدش را گرفته بود؟ اعتراض او به برخورد یک توپ با دست بود که اصلاً چنین اتفاق رخ نداده بود. دیگر به خودتان بیایید.

در حالی که پیولی به تشخیص داور معترض بود، کارشناس داور درون استودیو هم به اینکه تصمیم داور مسابقه برای مردود اعلام کردن گل میلان بسیار سختگیرانه بوده اذعان داشت و گفت که کالولو دید هندانوویچ را مختل نکرده است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.