مربی تیم فوتبال تراکتور معتقد است، تعطیلی مسابقات لیگ برتر اتفاق خوبی برای تراکتوری‌ها بود تا کادر فنی بیشتر روی مسائل فنی تیم کار کند.

مربی تیم فوتبال تراکتور معتقد است، تعطیلی مسابقات لیگ برتر اتفاق خوبی برای تراکتوری‌ها بود تا کادر فنی بیشتر روی مسائل فنی تیم کار کند. محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تراکتور در تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفت: این تعطیلات به سود تیم ما شد تا بتوانیم از لحاظ تاکتیکی و آمادگی جسمانی بیشتر با بازیکنان کار کنیم. هر چند آقای ساغلام از فوتبال ایران و شرایط تراکتور پیش زمینه ذهنی داشت، ولی این تعطیلات به سرمربی تیم کمک می‌کند تا تفکرات خود را در تیم جا بیندازد.

وی ادامه داد: تراکتور قبل از شروع فصل تمرینات آمادگی جسمانی نداشت و این فرصت حتی در نیم‌فصل هم نصیب تیم نشد تا بازیکنان تمرینات بدنسازی را انجام دهند. در این تعطیلات تلاش کردیم تا شرایط جسمانی بازیکنان بهتر شود و از روز اول اردیبهشت هم به تهران می‌آییم تا دو بازی دوستانه با ویستاتوربین و گل‌گهر انجام دهیم.

نصرتی با بیان اینکه بازی‌های باقیمانده در لیگ برتر برای تراکتور بسیار مهم و حیاتی هستند، تصریح کرد: ما شش بازی تعیین‌کننده داریم و باید بیشترین امتیاز ممکن را بگیریم تا در پایان لیگ یک جایگاه خوب را به دست بیاوریم. در این بین، بازی‌های خانگی هم این فرصت را به ما می‌دهند تا از حمایت هواداران بهره ببریم. بدون شک قدرت تراکتور با هواداران پرشورش بیشتر می‌شود.

مربی تیم فوتبال تراکتور در مورد برنامه‌های این باشگاه برای فصل بعد و اینکه آیا قرار است ساغلام در جمع سرخپوشان تبریزی بماند، خاطرنشان کرد: باشگاه به خوبی از تیم حمایت می‌کند و این طبیعی است که مدیران تراکتور به فکر فصل بعد باشند و برنامه‌ریزی کنند. با این حال در حال حاضر مهمترین هدف کادر فنی این است که بتوانیم در بازی‌های باقیمانده بهترین نتایج را بگیریم و تمام تمرکز ما روی بازی‌های امسال است. تراکتور فصل سختی را پشت سر گذاشت که می‌توان به بسته شدن پنجره و جدایی تعداد زیادی از بازیکنان این تیم اشاره کرد. امیدوارم این تیم در فصل آینده همانی باشد که هواداران و فوتبالی‌ها انتظارش را دارند.

نصرتی درباره حضور مدافع پرتغالی در تراکتور گفت: تیاگو مدافع خوبی است و تعطیلات لیگ فرصت خوبی بود تا او با محیط تراکتور بیشتر آشنا و با بازیکنان هماهنگ شود. این بازیکن می‌تواند به تیم ما کمک کند.

وی در پاسخ به این پرسش که «امسال کدام تیم قهرمان لیگ برتر خواهد شد؟»، اظهار داشت: جدا از بازی آخر با آلومینیوم اراک باید بگویم که پرسپولیس در این فصل فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت و سپاهان هم تماشاگرپسند بازی کرد، ولی سبک بازی استقلال براساس نتیجه گرفتن بود. روی کاغذ در حال حاضر استقلال شانس اول قهرمانی است، ولی در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.