سرمربی تیم فوتسال زیر ۱۹ سال ایران با مدیران باشگاه مس سونگون ورزقان به توافق کامل رسیده است.

سرمربی تیم فوتسال زیر ۱۹ سال ایران با مدیران باشگاه مس سونگون ورزقان به توافق کامل رسیده است. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دی ماه ۱۴۰۰ بود که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، علی صانعی را به‌عنوان سرمربی تیم فوتسال زیر ۱۹ سال ایران انتخاب کرد.

صانعی که بابت فعالیت خود در تیم زیر ۲۰ سال ایران از فدراسیون فوتبال طلبکار بود، بخشی از مطالبات خود را دریافت و فعالیتش را در تیم جدید خود آغاز کرد. تیم زیر ۱۹ سال ایران با صانعی قهرمان تورنمنت کافا (تیم‌های آسیای میانه) شد و در تورنمنت تایلند که تیم‌های ملی شش کشور حضور داشتند، به جایگاه نایب قهرمانی دست یافت.

این مقام‌ها در حالی به دست آمده که صانعی اکنون قراردادی با فدراسیون فوتبال ندارد و همین اتفاق باعث شد وی مذاکرات خود را با باشگاه‌های داخلی دنبال کند. سرمربی پیشین تیم ملی ایران بابت عملی نشدن وعده‌های داده شده به او، صحبت‌هایی با سرپرست کمیته فوتسال داشته است و حالا برای هدایت تیم مس سونگون با مدیران این باشگاه به توافق نهایی رسیده، اما قرارداد وی هنوز امضا نشده است.

مس سونگون پس از قهرمانی در پنج فصل متوالی لیگ برتر فوتسال، در سال ۱۴۰۰ به مقام نایب قهرمانی بسنده کرد تا گیتی‌پسند اصفهان جام قهرمانی مسابقات را بالای سر ببرد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.