تیم فوتبال رم در ادامه سریال نتایج نه چندان قاطعانه‌اش در هفته بیست‌و‌ششم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا به زحمت از میهمان خود یک امتیاز گرفت.

تیم فوتبال رم در ادامه سریال نتایج نه چندان قاطعانه‌اش در هفته بیست‌و‌ششم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا به زحمت از میهمان خود یک امتیاز گرفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای روز دوم از هفته بیست‌و‌ششم سری A ایتالیا، امروز (شنبه) تیم فوتبال رم در ورزشگاه المپیکو پذیرای تیم هلاس ورونا بود که این بازی با تساوی ۲-۲ پایان یافت.

رمِ تحت هدایت ژوزه مورینیو که در هفته‌های اخیر نتایج چندان دلچسبی نگرفته است، در حالی به تساوی خانگی برابر میهمان ورونایی رضایت داد که تا دقیقه ۶۵ با ۲ گل از این تیم عقب بود. باراک در دقیقه ۵ و تامزه در دقیقه ۲۰ هلاس ورونا را پیش انداختند تا شوکی زودهنگام را به جالوروسی وارد کنند و به واسطه آن نیمه اول را با پیروزی به پایان برسانند.

در نیمه دوم رمی‌ها عملکرد بهتری ارائه کردند و سرانجام ولپاتو در دقیقه ۶۵ اولین گل را برای این تیم به ثمر رساند. ۶ دقیقه به پایان مسابقه هم ادواردو بووه دومین گل را برای جالوروسی به ثمر رساند و این تیم را از شکست خانگی نجات داد.

رم اگرچه از شکست خانگی گریخت اما برای چهارمین بار متوالی موفق به کسب پیروزی نشد. شاگردان مورینیو در ۲ بازی قبلی‌شان در سری A برابر جنوا در خانه و برابر ساسولو خارج از خانه مساوی کردند و در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا نیز به اینتر باختند.

جالوروسی اکنون با ۴۱ امتیاز در رده هفتم است. هلاس ورونا هم با ۳۷ امتیاز در جایگاه نهم جدول سری A قرار دارد.

در آخرین بازی امشب سری A از ساعت ۲۳:۱۵ میلان صدرنشین میهمان سالرنتینا است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.