دبیرکل فدراسیون فوتبال با بیان اینکه قرارداد مهدوی‌کیا به یورو بسته شده، گفت: باید منتظر تصمیم‌گیری هیئت رئیسه و سرپرست فدراسیون درباره تیم امید باشیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال با بیان اینکه قرارداد مهدوی‌کیا به یورو بسته شده، گفت: باید منتظر تصمیم‌گیری هیئت رئیسه و سرپرست فدراسیون درباره تیم امید باشیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسن کامرانی‌فر درباره وضعیت سرمربیگری مهدی مهدوی‌کیا در تیم فوتبال امید ایران اظهار داشت: قرارداد مهدوی‌کیا را به «یورو» بسته بودند که این موضوع بر اساس قوانین داخلی امکان‌پذیر نبود. این قرارداد باید در هیئت رئیسه تأیید و ریالی می‌شد و باید منتظر تصمیم‌گیری هیئت رئیسه و سرپرست فدراسیون درباره تیم امید باشیم. این تیم دیدارهای دشواری در مرحله گروهی قهرمانی آسیا پیش رو دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اکنون مهدوی‌کیا سرمربی تیم امید است یا خیر،‌ خاطرنشان کرد: او تا این لحظه سرمربی تیم امید بوده و از این لحظه، هیئت رئیسه باید برنامه‌ریزی کند. هنوز در خصوص تیم امید صحبتی نشده و اعضا در جلسات آینده خود درباره مسائل مهم فوتبال تصمیم می‌گیرند. باید تأمین منابع شود تا تیم امید و سایر تیم‌های ملی را مدیریت کنیم. قرارداد مهدوی‌کیا باید نهایی شود، یا اینکه هیئت رئیسه به این نتیجه برسد که تیم امید را با شرایط جدید اداره کند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال که با برنامه «شب‌های فوتبالی» گفت‌وگو می‌کرد، در خصوص اظهارات احسان اصولی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که شائبه رد رأی کمیته استیناف در پرونده گل‌گهر سیرجان را تداعی کرد، گفت: آرای ارکان مستقل فدراسیون که در کمیته استیناف هم تأیید شده، نهایی تلقی می‌شود و هر کسی اعتراض دارد، می‌تواند آن را در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) مطرح کند. در مورد آرا بازبینی وجود ندارد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۰ )