بشار رسن هافبک تیم ملی فوتبال عراق و سابق تیم فوتبال پرسپولیس خاطرات بازی در ورزشگاه آزادی را مرور کرد.

بشار رسن هافبک تیم ملی فوتبال عراق و سابق تیم فوتبال پرسپولیس خاطرات بازی در ورزشگاه آزادی را مرور کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین رسمی تیم ملی فوتبال عراق پیش از رویارویی با تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعت ۱۸ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که استقبال رسانه‌های عراقی را به دنبال داشت.

* تعداد زیادی خبرنگار و عکاس عراقی که برای پوشش خبری دیدار فردای ایران و عراق به ایران سفر کرده‌اند، در تمرین حضور داشتند.

* همزمان با برگزاری تمرین عراق، مسئولان فدراسیون فوتبال در حال آماده‌سازی ورزشگاه آزادی برای این بازی بودند. همچنین پرچم بزرگ و سه رنگ کشورمان ایران در سکوهای آزادی نصب شده بود.

* بشار رسن هافبک تیم ملی عراق و بازیکن سابق تیم پرسپولیس پس از حضور در زمین چمن ورزشگاه آزادی، دقایقی در زمین قدم زد و خاطرات دوران حضور در پرسپولیس را مرور کرد. این بازیکن در نشست خبری پیش از بازی نیز به این موضوع اشاره کرد که خاطراتش در ورزشگاه آزادی باز هم زنده شده است.

به گزارش تسنیم، دیدار ایران - عراق در دور برگشت مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، از ساعت ۱۸ فردا در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.