کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران پیش از رویارویی با عراق، گفت: شرایط کاملا ایده‌آل نیست ولی بازیکنانی که در تمرین حضور دارند، آماده هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از بازی با عراق گفت: تاکنون شرایط مثبتی در مسیر مسابقات انتخابی جام جهانی داشتیم و شرایط در تیم ملی ایران با توجه به کرونا سخت است.

وی افزود: مهدی طارمی همچنان به تیم ملی اضافه نشده است. بعضی دیگر از بازیکنان هم هنوز اضافه نشده اند. شرایط کاملا ایده آل نیست اما بازیکنانی که در تمرین هستند، آماده اند.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به صحبت هایی که از صعود این تیم به جام جهانی می شود، اظهار کرد: خیلی ها می گویند با مسیری که رفتیم، صعودمان قطعی است اما باید تا آخر ادامه دهیم.

جهانبخش در خصوص ارزیابی اش از حریف فردای تیم ملی ایران گفت: عراق رقیب سنتی ما است و می دانیم بازی خیلی سختی داریم. متاسفانه چند بازیکن را نداریم و همین هم شرایط را ایده آل نکرده است.

وی ادامه داد:آنها بازیکنان فوق العاده با کیفیتی دارند. نسبت به ما بازیکنان شاغل در اروپا ندارند اما همیشه کیفیت آنها و تکنیک های فردی خیلی خوبی دارند. فردا هم قطعا همینطور است چون نسل خوبی در فوتبال دارند. بشار رسن هم که سال ها در ایران بازی کرده و با فوتبال ما آشنا است.

جهانبخش درباره بازی با عراق در بهمن ماه مانند بازی دراماتیک هفت سال پیش با این تیم که با شکست ایران همراه بود، گفت: متاسفانه آن بازی را باختیم. من جوان بودم و حالا شرایط خیلی فرق کرده است. ذهنیت و خواسته های ما خیلی بزرگتر شده است. نسل فعلی با توجه به کیفیتی که دارد آرزوهای بزرگی دارد تا برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.