پیچیدگی در اردوی تیم ملی به شدت بالاست و با توجه به کرونای مثبت چند بازیکن، هماهنگی حضور برخی نفرات با مشکلاتی مواجه شده است.

پیچیدگی در اردوی تیم ملی به شدت بالاست و با توجه به کرونای مثبت چند بازیکن، هماهنگی حضور برخی نفرات با مشکلاتی مواجه شده است. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با شروع اردوی تیم ملی، مشخص شد که احسان حاج‌صفی و سردار آزمون به دلیل مثبت بودن تست کرونای خود نمی‌توانند به ایران سفر کنند. در اردوی تیم نیز تست کرونای احمد نوراللهی و سیدمجید حسینی مثبت شد تا نفراتی جایگزین آنها شوند.

با این حال امروز خبر رسید که تست مجدد سردار آزمون و احسان حاج‌صفی منفی شده است. فدراسیون فوتبال در این خصوص با باشگاه زنیت که سردار آزمون را در اختیار دارد وارد مکاتبه شد، اما این باشگاه اعلام کرده است مهاجم ایرانی‌اش به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا قادر به بازی کردن نیست و به همین دلیل از حضور او در اردوی تیم ملی، جلوگیری کرده است. با این حال فدراسیون در حال مکاتبه با باشگاه زنیت است تا شرایط حضور سردار آزمون در اردوی تیم ملی فراهم شود.

از طرف دیگر احسان حاج‌صفی که باید از یونان به ایران سفر کند، هنوز زمان سفرش به تهران مشخص نشده و این بازیکن نیز منتظر هماهنگی لازم از سوی فدراسیون است تا خود را به اردوی تیم ملی برساند. این در حالی است که بزرگ‌ترین مشکل تیم ملی در حال حاضر ماندن مهدی طارمی در ترکیه است که به دلیل بارش شدید برف، در این کشور مانده و هنوز نتوانسته است به ایران بیاید. به همین دلیل فدراسیون تمام ظرفیت خود را برای فراهم کردن شرایط سفر طارمی گذاشته است تا مهاجم تیم ملی امشب بتواند خود را به اردو برساند.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.