هواداران دوآتشه اینتر نسبت به حضور ۵۰ درصدی هواداران در دربی دلامادونینا اعتراض کردند.

هواداران دوآتشه اینتر نسبت به حضور ۵۰ درصدی هواداران در دربی دلامادونینا اعتراض کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های اینتر و میلان در حالی پس از فیفا دِی جاری و در تاریخ ۱۶ بهمن در چارچوب هفته بیست‌وسوم سری A ایتالیا به مصاف هم خواهند رفت که با اعلام مسؤلان برگزاری این رقابت‌ها، این بازی با گنجایش ۵۰ درصدی ورزشگاه سن‌سیرو (۴۰ هزار تماشاگر) برگزار خواهد شد. بازی‌های دو هفته اخیر سری A ایتالیا به دلیل افزایش موارد ابتلا به سویه جدید کرونا یعنی اُمیکرون با حضور تنها پنج هزار هوادار در هر بازی برگزار شده است، با این حال هواداران متعصب اینتر از برگزاری دربی دلامادونینا با حضور ۴۰ هزار هوادار ناراضی هستند.

اولتراهای اینتر که جایگاه کوروا نورد ورزشگاه سن‌سیرو به آنها اختصاص دارد، هشدار داده‌اند در اعتراض به حضور ۵۰ درصدی هواداران در دربی دلامادونینا، این بازی را بایکوت خواهند کرد و در جریان بازی نه شعاری سر خواهند داد، نه پرچمی تکان خواهند داد و نه بنری روی سکوها به اهتزار درخواهند آورد.

هواداران متعصب اینتر که خواهان حضور تعداد بیشتری از هواداران تیم متبوع‌شان در ورزشگاه برای تماشای دربی میلان هستند، گفته‌اند این بازی را بایکوت خواهند کرد، مگر اینکه جوزپه ماروتا مدیر اجرایی باشگاه اینتر بلیت‌های بیشتری را به اولتراها اختصاص دهد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.