با توجه به حضور دو بازیکن مبتلا به کرونا میان بازیکنان دعوت شده به تیم ملی، کادرفنی امیدوار است سردار آزمون به دیدار با امارات برسد.

با توجه به حضور دو بازیکن مبتلا به کرونا میان بازیکنان دعوت شده به تیم ملی، کادرفنی امیدوار است سردار آزمون به دیدار با امارات برسد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از دیدار با عراق و امارات در حالی از روز گذشته (یکشنبه) آغاز شده که تاکنون دو بازیکن دیدار روز پنجشنبه مقابل عراق را از دست داده‌اند.

احمد نوراللهی و سردار آزمون به دلیل ابتلا به کرونا و مثبت شدن تست PCR خود قادر به همراهی تیم ملی در دیدار با عراق نیستند. با این حال با توجه به اینکه دوران قرنطینه مبتلایان بدون علامت بین پنج تا هفت روز است، کادرفنی تیم ملی امیدوار است تا سردار آزمون را پس از منفی شدن تست مجدد برای دیدار با امارات در اختیار داشته باشد.

البته غیبت این دو بازیکن در بازی با عراق تنها دردسر تیم ملی نیست و اکنون برخی لژیونرها نیز که از اروپا در راه ایران بودند، با توجه به دو مسیره بودن پروازشان، در ترکیه مانده‌اند. با توجه به شرایط جوی استانبول تعدادی از پروازها از استانبول به تهران لغو شده و فدراسیون فوتبال در تلاش است در اولین فرصت برای این بازیکنان، پرواز جدیدی تهیه کند.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.