ستاره خط حمله تیم فوتبال میلان به پرداخت غرامتی سنگین به یکی از تیم‌های سابق دوران بازیگری‌اش محکوم شد.

ستاره خط حمله تیم فوتبال میلان به پرداخت غرامتی سنگین به یکی از تیم‌های سابق دوران بازیگری‌اش محکوم شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه رکورد پرتغال از محکوم شدن رافائل لیائو به پرداخت غرامت ۱۶.۵ میلیون یورویی به باشگاه سابقش، اسپورتینگ لیسبون خبر داد. دلیل این حکم فسخ یک‌طرفه قرارداد بازیکن با تیم پرتغالی در سال ۲۰۱۸ بوده است.

لیائو در نتیجه حمله هواداران عصبانی اسپورتینگ لیسبون به او و سایر بازیکنان تیم به دلیل نارضایتی آنها بابت از دست رفتن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، مانند بسیاری از هم‌تیمی‌های خود در پایان فصل ۱۸-۲۰۱۷ تصمیم به فسخ قراردادش گرفت. آن زمان اعلام شد که قرارداد او با موافقت باشگاه فسخ شده است اما ظاهراً این موضوع واقعیت نداشته و بازیکن به صورت یک‌طرفه تصمیم گرفته که دیگر برای سبزوسفیدپوشان لیسبون بازی نکند. به همین دلیل هم مسئولان اسپورتینگ لیسبون از لیائو شکایت کردند.

لیائو پس از فسخ قراردادش با اسپورتینگ لیسبون، به لیل پیوست و یک سال بعد با قراردادی ۲۳ میلیون یورویی راهی میلان شد.

باشگاه اسپورتینگ لیسبون در ابتدا کل ۴۰ میلیون یوروی مندرج در قراردادش با لیائو به عنوان فسخ قرارداد را مطالبه کرده بود اما دادگاه با ۱۶.۵ میلیون یوروی آن موافقت کرد و اکنون کمیته استیناف نیز همین رقم را تأیید کرده است. باشگاه میلان در این پرونده هیچ نقشی ندارد اما لیائو می‌تواند نسبت به حکم کمیته استیناف از دیوان عالی پرتغال فرجام خواهی کند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.