با اعلام باشگاه تراکتور تبریز، بخشی از قرارداد سه بازیکن تیم فوتبال تراکتور برای جلوگیری از فسخ قرارداد یک طرفه پرداخت شد.

با اعلام باشگاه تراکتور تبریز، بخشی از قرارداد سه بازیکن تیم فوتبال تراکتور برای جلوگیری از فسخ قرارداد یک طرفه پرداخت شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه باشگاه تراکتور، با توجه به فرا رسیدن نیم‌فصل مسابقات لیگ برتر و با عنایت به درخواست کتبی سه نفر از بازیکنان بومی به نام‌های پیمان بابایی، سامان نریمان‌جهان و اکبر ایمانی برای فسخ قرارداد به دلیل عدم دریافت درصد مقرر قرارداد تا نیم‌فصل، با وجود درک شرایط فعلی باشگاه، پیرو پیگیری مدیریت، مبلغ درصد مقرر به حساب این بازیکنان واریز شد تا امکان فسخ یکطرفه قرارداد از طرف این بازیکنان سلب شود.

بر همین اساس، درصد مقرر قرارداد تمامی بازیکنان طی روزهای آتی پرداخت خواهد شد تا بازیکنان با روحیه مضاعف نیم‌فصل دوم را آغاز کنند. همچنین با مدیریت مستقیم شخص استاندار محترم آقای دکتر عابدین‌خرم پیگیری‌های عملی جهت انتقال مس سونگون به مس آذربایجان و واگذاری سهام باشگاه به این شرکت و همچنین باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات ادامه داشته است تا در اسرع وقت نسبت به تقویت تیم و جذب بازیکنان مدنظر سرمربی اقدام شود.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.