تیم ملی فوتبال ایران در آستانه دو دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی برابر عراق و امارات با شوک کرونا مواجه شده به گونه ای که چند بازیکن این تیم مشکوک هستند و تست یک بازیکن هم مثبت اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، اردوی تیم ملی فوتبال ایران در حالی از عصر روز گذشته برای بازی با عراق و امارات در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آغاز شد که اعضای تیم برای حضور در تمرینات تست دادند.

پس از اعلام نتایج تست‌ها احمد نورالله‌ی هافبک ملی پوش شباب الاهلی امارات با پاسخ مثبت تست خود روبرو شد.

همین موضوع باعث شد تا مهدی قائدی هم تیمی او در تیم ملی ایران مورد آزمایش دوباره کرونا هم قرار بگیرد که پاسخ آن منفی شده است.

همچنین سردار آزمون مهاجم زنیت سنت پترزبورگ پس از بازگشت به ایران با مشکوک شدن تست کرونای خود از سوی باشگاه روسی روبرو می‌شود. به همین خاطر از حضور در اردوی تیم ملی ایران فعلاً سر باز زده است تا پاسخ تست او توسط باشگاه زنیت به کادر پزشکی تیم ملی ایران ارسال شود و آنها بابت این موضوع اطمینان حاصل کنند.

در صورتیکه پاسخ تست سردار آزمون امروز نرسد این بازیکن بار دیگر مورد آزمایش قرار می‌گیرد تا شرایط او برای حضور در جمع ملی‌پوشان فوتبال ایران مورد بررسی قرار گیرد.

پاسخ مثبت تست کرونای نورالله‌ی نیز سبب شد تا کمال کامیابی نیا به جمع ملی‌پوشان اضافه شود.

محمودرضا رضایی مدیر رسانه‌ای تیم ملی ایران در گفتگو با خبرنگار مهر، اخبار مربوط به حاشیه‌های کرونایی اردوی تیم ملی ایران را تأیید کرد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.