مهاجم مصدوم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت، رفتار این باشگاه در دوران مصدومیتش فوق‌العاده بوده است و اینکه او انگیزه زیادی دارد تا بعد از بازگشت به میادین، غیبت خود را جبران کند.

مهاجم مصدوم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت، رفتار این باشگاه در دوران مصدومیتش فوق‌العاده بوده است و اینکه او انگیزه زیادی دارد تا بعد از بازگشت به میادین، غیبت خود را جبران کند. یونس شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره مصدومیتی که در نیم‌فصل اول با آن مواجه شد، گفت: من در اوج دوران آمادگی بودم که متأسفانه مصدوم شدم و این اتفاق برای هر فوتبالیستی سخت و دردناک است. الان دو ماه از جراحی من می‌گذرد و تمام هدفم این است که مراحل درمانی را پشت سر گذاشته و پرقدرت‌تر از گذشته برگردم.

وی در ادامه افزود: آن اوایل کنار آمدن با این مصدومیت برایم خیلی سخت بود و حتی می‌خواستم از فوتبال خداحافظی کنم. من خیلی درد کشیدم و از شدت ناراحتی قصد خداحافظی داشتم، ولی رفته رفته از لحاظ روحی بهتر شدم. الان هم به این فکر می‌کنم که اگر فوتبال بازی نکنم دیوانه می‌شوم و دوست دارم هر چه زودتر برگردم.

شاکری با تمجید از باشگاه گل‌گهر تصریح کرد: رفتار باشگاه با من فوق‌العاده بود و حتی مدتی پیش قرارداد من تمدید شد. باید از امیرخان قلعه‌نویی، بازیکنان و سایر اعضای تیم هم تشکر کنم که حمایت خوبی از من داشتند. در این مدت باشگاه هزینه درمان مرا به صورت کامل پرداخت کرده است و حتی به من پاداش هم می‌دهند. من انگیزه زیادی دارم تا بعد از بازگشت به میادین، غیبتم را جبران کنم.

مهاجم گل‌گهر در پاسخ به این پرسش که «آیا این تیم می‌تواند در فصل جاری سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد؟»، خاطرنشان کرد: اگر هفت امتیاز را برگردانند قطعاً گل‌گهر مدعی خواهد شد. من شنیده‌ام که ۹۹ درصد حکم تغییر خواهد کرد و امیدوارم این اتفاق صورت بگیرد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.